Діяльність

13.07.2018

На РАЕС відбулась повторна інспекція Держатомрегулювання України

11-12 липня на Рівненській АЕС відбулась повторна інспекція Держатомрегулювання України з перевірки виконання заходів, зазначених в Акті комплексного інспекційного обстеження енергоблоку №3 щодо його готовності здійснювати діяльність під час довгострокової експлуатації.

Як зазначив голова комісії, державний інспектор, заступник директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок - начальник відділу ліцензування діючих ядерних установок Держатомрегулювання України Валерій Бугай, повторна інспекція присвячена перевірці стану реалізації заходів, які на момент проведення комплексного інспекційного обстеження енергоблоку №3 Рівненської АЕС в період 4-6 червня, не були завершені у повному обсязі. За результатами цієї перевірки генеральному директору РАЕС Павлу Павлишину вручено Акт інспекційного обстеження, в якому узагальнені висновки та зауваження членів інспекційної комісії.

З урахуванням висновків за напрямками інспекції комісія Держатомрегулювання констатувала, що надані Рівненською АЕС документи для внесення змін (переоформлення) в ліцензію на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу «експлуатація» ядерної установки енергоблоку №3 РАЕС щодо його готовності здійснювати діяльність під час довгострокової експлуатації є достовірними та відображають фактичний стан справ.

Під час дводенного перебування на майданчику РАЕС фахівцями регулюючого органу здійснено обходи приміщень на енергоблоці №3, перевірено надану до Держатомрегулювання звітну документацію. Результати повторної інспекції будуть представлені 16 липня на Колегії Держатомрегулювання України, у ході якої буде прийнято рішення щодо продовження терміну експлуатації першого «мільйонника» Рівненської АЕС – енергоблоку №3.

«За підсумками повторної перевірки комісія дійшла висновку, що всі заходи з продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС виконуються в узгоджених із Держатомрегулювання України термінах та обсягах» - прокоментував Валерій Бугай.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію