Activities

11.08.2017

Сообщение о внесении изменений в объявление о начале проведения открытого обсуждения вопроса об установлении тарифа на производство электроэнергии и одобрение инвестиционной программы Александровской ГЭС ОП ЮУАЭС НАЭК «Энергоатом» на 2018 год

Повідомлення про внесення змін до оголошення про початок проведення відкритого обговорення питання щодо встановлення тарифу на виробництво електроенергії та схвалення інвестиційної програми Олександрівської ГЕС ВП ЮУАЕС НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік.

  1. Термін направлення пропозицій в електронному форматі на електронну адресу a.volosheniuk@direkcy.atom.gov.ua (з питань встановлення тарифу),  a.rekrotchuk@direkcy.atom.gov.ua (з питань Інвестиційної програми) продовжено до 18 год. 00 хв. 15 серпня 2017 року.
  2. Публічну зустріч з представниками місцевої влади міста Южноукраїнськ (Миколаївська область), смт. Олександрівка (Миколаївська область) та зацікавленими особами перенесено на 11 год. 00 хв. 16 серпня 2017. Зустріч відбудеться у залі селекторних нарад ВП ЮУАЕС.Non-financial Report 2016 of NNEGC “Energoatom”

Report a Corruption Offense