Деятельность

12.06.2018

Энергоатом объявляет конкурс на замещение вакантной должности ведущего профессионала по антикоррупционной деятельности ОП «Атомкомплект»

Энергоатом объявляет конкурс на замещение вакантной должности ведущего профессионала по антикоррупционной деятельности ОП «Атомкомплект»

НАЕК «Енергоатом» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади прові-дного професіонала з антикорупційної діяльності ВП «Атомкомплект».

У конкурсі на цю посаду можуть приймати участь особи, які мають:
- вищу юридичну або економічну освіту (магістр, спеціаліст);
- досвід роботи у сфері запобігання та/або протидії корупції та/або боротьби з корупцією не менше ніж один рік.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я президента НАЕК «Енергоатом» заяву, до якої додаються: кадрове резюме з мотиваційною скла-довою, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовозо-бов`язаних) чи приписного свідоцтва (для осіб призовного віку). Особи, які працюють у НАЕК «Енергоатом» і бажають взяти участь у конкурсі, до заяви додають кадрове резюме з мотиваційною складовою.

Усі учасники конкурсу можуть подавати додаткову інформацію стосовно  своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про пі-двищення кваліфікації, характеристики, рекомендації).

Заяви на участь у конкурсі і зазначені вище документи приймаються до 27 червня 2018 року у департаменті управління кадрами дирекції з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» за адресою: м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. (044) 277-79-89.
Нефинансовый отчет НАЭК «Энергоатом» за 2016 год

Сообщи о коррупции