Деятельность

27.10.2017

Команда Энергоатома EnergoatomRun победила в Chamber Cup на Киевском международном марафоне

Команда Энергоатома EnergoatomRun победила в Chamber Cup на Киевском международном марафоне

Команда бігунів НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun успішно виступила на Київському міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.

Цьогоріч учасники команди EnergoatomRun змагалися у марафонській естафеті, класичному марафоні на 42,195 км та класичному півмарафоні на 21,0975 км.

Естафетна команда EnergoatomRun виборола перше місце серед корпоративних команд Chamber Cup 2017, фінішувавши з часом 3:00:45.00, що стало найшвидшим результатом серед команд, які брали участь у категорії «Енергетика».

Популярна в усьому світі марафонська естафета для справжнього спорідненого колективу, де три спортсмени долають по 10 км, а четвертий учасник долає 12,195 км ‒ це ідеальна дисципліна для побудови сильної команди в повсякденному житті і в роботі. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Зокрема, марафонську естафету відкривав директор із запобігання і протидії корупції - радник президента Енергоатома Олег Поліщук, за ним стартував інженер відділу тепломеханічного обладнання ВП «Атомкомплект» Дмитро Бордіженко, потім з естафетним ремінцем пробіг слюсар Запорізької АЕС Сергій Зуєв, а фінішував ‒ начальник відділу моніторингу світових напрямів функціонування та розвитку ядерно-енергетичного комплексу Енергоатома Максим Нежура.

У класичному марафоні (42,195 км) змагалися заступник генерального директора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш» Максим Гепнер (4:45:03) та провідний інженер з кадрів ВП «Автоматика та машинобудування» Ірина Яцина (3:56:09).

У півмарафонському забігу (21,0975 км) змагалися заступник директора ВП «Управління справами» Олександр Махно (1:58:04) та начальник відділу роботи зі ЗМІ Енергоатома Олег Вовчук (2:32:38).

Нагадаємо, цього року у корпоративній естафеті Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 взяло участь 53 команди. Кожна з них, окрім загального заліку, змагалася у окремому рейтингу корпоративних команд.

Вітаємо наших бігунів!


Нефинансовый отчет НАЭК «Энергоатом» за 2017 год

Сообщи о коррупции