ЕНЕРГОАТОМ

КОЖНА ДРУГА ЛАМПОЧКА В УКРАЇНІ

ЕНЕРГОАТОМ

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК ТЕХНОЛОГІЙ

ЕНЕРГОАТОМ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

кВт-г
204.96 млн кВт-г виробництво енергії на АЕС за 15.09.2019
мкЗв/г
0.08 мкЗв/г радіаційний стан на майданчиках АЕС 16.09.2019

За підсумками 2018 року АЕС України забезпечили не тільки стабільність ОЕС України, але й 53,1% електроенергії для українських споживачів. Енергетична галузь України була та залишається гарантом економічної стабільності та сталого розвитку держави, а Енергоатом – ключовим елементом вітчизняної енергогенерації.

16.09.2019

На Запорізькій АЕС відбулося засідання ради з управління позитивними практиками

Рада була створена для аналізу досвіду, якого фахівці набувають під час службових відряджень на інші АЕС та підприємства енергетичної галузі, тобто практик, які заслуговують на увагу, раціональний аналіз та втілення.

16.09.2019

На енергоблоці №3 ЮУАЕС пройшли функціональні випробування обладнання Нolteс

На Южно-Українській АЕС під час планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №3 проведено функціональні випробування обладнання, за допомогою якого  відпрацьоване ядерне паливо (ВЯП) транспортуватиметься  на зберігання за технологією Нolteс.

16.09.2019

Проведено перші спільні навчання Енергоатома та UNIC для ділових партнерів

На Рівненькій АЕС 12-13 вересня в рамках партнерства НАЕК «Енергоатом» та всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) вперше для ділових партнерів Компанії відбулися навчальні заходи на тему: «Практичні інструменти для зміцнення засад доброчесності у діяльності приватних та державних підприємств».

16.09.2019

На Южно-Українській АЕС реалізовано черговий захід з підвищення безпеки

Під час планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №1 ЮУАЕС розущільнення головного роз'єму реактора було виконано за допомогою нового силового обладнання. Гайковерт виробництва компанії «TENSOR AB» (Швеція) придбаний в рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ).

16.09.2019

15 вересня атомними станціями вироблено 204,96 млн кВт-г електроенергії

16 вересня на атомних станціях України в роботі 10 з 15 енергоблоків. На енергоблоці №5 Запорізької АЕС 106-а доба середнього планового ремонту. На енергоблоці №4 Рівненської АЕС 39-а доба середнього планово ремонту.

13.09.2019

Інспектори МАГАТЕ перевірили енергоблок №4 Рівненської АЕС

10-11 вересня на проммайданчику Рівненської АЕС відбулась планова інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) в рамках Угоди між Україною і МАГАТЕ про застосування гарантій до всього ядерного матеріалу відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

13.09.2019

На Хмельницькій АЕС стартувала партнерська перевірка ВАО АЕС

13 вересня на Хмельницькій АЕС розпочато партнерську перевірку Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій (ВАО АЕС). До складу команди експертів ВАО АЕС увійшли представники Словаччини, Франції, Угорщини, Ірану, Пакистану, Росії, Вірменії, Болгарії, Румунії, Білорусі, України.

13.09.2019

Турбоатом відвантажив обладнання для Южно-Української АЕС

На початку вересня 2019 року АТ "Турбоатом" відвантажило 2 комплекти модернізованої трубної системи конденсатора КП-1650/1М турбіни парової ОК-12А для энергоблоку №3 ВП "Южно-Української АЕС" турбоустановки К-1000-60/3000.

13.09.2019

Проведено приймальні випробування програмно-технічних комплексів систем нормальної експлуатації енергоблока №2 ХАЕС

У вересні 2019 року на майданчику ПрАТ «СНВО «Імпульс» були проведені приймальні випробування програмно-технічних комплексів систем нормальної експлуатації, важливих для безпеки, реакторного та турбінного відділень (ПТК КВП СНЕ СБ РВ і ТО) для енергоблока №2 Хмельницької АЕС.

13.09.2019

Рівненська АЕС відновила потужність енергоблока №3

12 вересня о 13:12 після усунення зауважень розпочато підвищення потужності енергоблоку №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000), 13 вересня о 10:17 потужність блоку сягнула номінального значення.

Презентація нефінансового звіту Енергоатома за 2018 рік

Просто про складне

Звідки українці отримують понад 50% електроенергії? Що спільного між каструлею та ядерним реактором? Скільки грамів урану треба, щоб замінити 4 тони вугілля? Як відбувається ланцюгова ядерна реакція? Про все це ви дізнаєтесь, подивившись новий анімаційний ролик Енергоатома «Як працює АЕС».

Мало не забули, неочікуваною новиною для багатьох стане надзвичайний рівень безпеки, який гарантують сучасні українські АЕС, а також той факт, що за рівнем викидів забруднюючих речовин АЕС практично не відрізняються від найчистіших вітроелектростанцій. Менше трьох хвилин вам знадобиться, щоб отримати базові знання про найпотужнішого виробника електроенергії в Україні – НАЕК «Енергоатом».

Хід будівництва ЦСВЯП (березень 2019 року)

28 березня на майданчику будівництва ЦСВЯП відбулась міжвідомча нарада та оперативний штаб «Будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України».

У засіданні взяли участь президент Енергоатома Юрій Недашковський, генеральний директор ВП «Атомпроектінжиніринг» Юрій Шейко, а також представники Посольства США в Україні та інш.

3D-eкскурсія на Запорізьку АЕС

Стан будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на кінець 2018

Президент Енергоатома Юрій Недашковський поспілкувався зі студентами

3D-eкскурсія на Южно-Українську АЕС

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

Турбоатом і Westinghouse за підтримки НАЕК «Енергоатом» підписали меморандум про взаєморозуміння

АТ «Турбоатом» та компанія Westinghouse підписали Меморандум про взаємодію у сфері атомної енергетики. Документ було підписано 7 листопада в ході ХVІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» на стенді Енергоатома генеральним директором Турбоатома Віктором Суботіним, віце-президентом і управляючим директором компанії Westinghouse у Північній Європі Азіз Дагом та президентом НАЕК «Енергоатом» Юрієм Недашковським.

Компанії домовилися про посилення співпраці у напрямку впровадження проектів з розвитку атомно-промислового комплексу України.

 

Сховище майбутнього: Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива

Підписання угоди про соціальну підтримку регіону розташування ЦСВЯП

16.09.2019

«Атомпроектінжиніринг» запрошує на роботу провідного інженера електрозв’язку дирекції ЦСВЯП

16.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує на роботу аналітика

13.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує на роботу енергоаудитора

06.09.2019

У зоні спостереження ЮУАЕС пройдуть громадські слухання з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3

05.09.2019

Як перемогти у тендері НАЕК «Енергоатом»: 17 практичних порад (презентація)

03.09.2019

«Енергоатом» запрошує на роботу провідного юрисконсульта відділу навчання, координації та звітності дирекції із запобігання і протидії корупції

02.09.2019

«Енергоатом-Трейдинг» запрошує спеціалістів на посаду провідного інженера відділу роботи з даними комерційного обліку та техпідтримки

29.08.2019

Все, що ви маєте знати про Кодекс корпоративної етики НАЕК «Енергоатом»

13.08.2019

Визначено переможця конкурсу за проектом «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз»

18.07.2019

Звіт про публічне громадське обговорення проекту рішення Держатомрегулювання про можливість продовження експлуатації енергоблоку №1 ХАЕС

НАЕК «Енергоатом», як одна з найбільш соціально-відповідальних компаній в Україні, долучилась до ініціативи «1+1 медіа» та CSR Ukraine у створенні першого в Україні освітнього онлайн-курсу з корпоративної соціальної відповідальності. Офіційна презентація курсу відбулась 13 вересня 2019. Онлайн-курс розміщено на освітній платформі зі сталого розвитку Impactorium.