Діяльність

Талановиті школярі з міста-супутника ЮУАЕС пройшли до фіналу конкурсу «Енергоатом: робимо Україну світлішою»

Розмір шрифту

Скинути
23.05.2019

У інформаційному центрі ВП ЮУАЕС «Імпульс» 20 травня пройшов відбірковий тур міжрегіонального дитячо-юнацького конкурсу творчості «Енергоатом: робимо Україну світлішою». Переможці першого етапу вийшли в фінал і будуть боротися за призи ДП «НАЕК «Енергоатом». 

Творчий конкурс серед учнівської молоді з міст-супутників АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» спільно з профспілковим комітетом компанії проводить щорічно. Переслідують декілька цілей, зокрема, підтримку обдарованих дітей та популяризацію знань про атомну енергетику як стратегічну галузь, що забезпечує Україну електроенергією, сприяє розвитку країни та її добробуту.

До участі у конкурсі юних талантів запрошувалась учнівська молодь з міст-супутників АЕС, в тому числі і з Южноукраїнська. Передбачено дві вікові категорії: від 10 до 13 років та від 14 до 16 років. Члени журі зазначили, що цього року южноукраїнські школярі проявили себе активно. На конкурс подано 46 творчих робіт. Наймасовішою виявилась номінація «Образотворче мистецтво», яка була представлена 26 роботами. В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво, ЕкоАрт» конкурсанти представили 18 витворів, в «Комп’ютерній анімації» - 2 короткометражні тематичні відео.

«Фантазія наших дітей безмежна. Усі роботи наповнені світлом та оптимізмом. Школярі намагалися передати, яким вони бачать майбутнє України з атомною енергетикою. Я вважаю, що юні южноукраїнці представили роботи, гідні призових місць у фіналі», - зазначила методист управління інформації і громадських зв’язків ВП ЮУАЕС Світлана Дідик. На її думку, творчі конкурси корисні тим, що діти можуть поспілкуватися, отримати новий позитивний досвід та надихнутися на нові творчі ідеї. 

Для участі у фінальному етапі конкурсу відібрано 13 робіт у трьох номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Комп’ютерна анімація».

Володаря Гран-прі та призерів заключного етапу міжрегіонального дитячо-юнацького конкурсу в ДП «НАЕК «Енергоатом» оберуть у вересні в Києві.