Діяльність

Щиро дякуємо за підтримку акції «Lots of Socks»!

Розмір шрифту

Скинути
26.03.2018

За результатами акції-флешмобу «Lots of Socks», присвяченій «Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна», який відзначався 21 березня 2018 року, працівники Компанії зібрали понад 5 тисяч гривень.

Щиро дякуємо всім, хто долучився та зробив свій внесок у фінансування Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Синдром Дауна – найпоширеніша генетична аномалія, обумовлена наявністю у людини додаткової, третьої, хромосоми в 21-й парі. Народження дитини з таким синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їхнього здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти чи національності. В київському Центрі дітям допомагають вчитися говорити, рахувати й писати, розвиватися й інтегруватися в суспільство.

За традицією, саме 21 березня по всьому світу проходять акції на підтримку дітей із синдром Дауна. Компанія Енергоатом з 2015 року тісно співпрацює із Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» і є активним учасником її проектів з міні-футболу, пейнтболу та боулінгу. Минулоріч працівники Компанії також активно підтримали акцію «Lots of Socks».

Довідка. ВБО «Даун Синдром» – неприбуткова батьківська організація, що об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України. Її завдання – реалізовувати програму ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та формувати в суспільстві толерантне ставлення до людей з особливими потребами. Ця організація існує в Україні з 2003 року і є учасником всесвітньої асоціації Даун Синдром. ВБО «Даун Синдром» надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати правдиву та сучасну інформацію про можливості своїх дітей для життя та розвитку.