Діяльність

ЮУАЕС продовжує забезпечення житлом сімей атомників

Розмір шрифту

Скинути
14.02.2019

Ще один працівник Южно-Української АЕС покращив житлові умови своєї сім'ї. Ордер на отримання безкоштовного житла 12 лютого отримав інженер з автоматизованих систем управління виробництвом цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) Кирило Іванов. Ключі від трикімнатної квартири вручав виконуючий обов’язки генерального директора ВП ЮУАЕС Володимир Богатчук.

К.Іванов перебував на квартирному обліку у ВП ЮУАЕС для позачергового отримання житла як потерпілий внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії та евакуйований з Прип'яті 1986 року. До отримання власної квартири він з сім'єю проживав у гуртожитку. Вручення ключів та ордера на власне житло стали для нього хвилюючою та радісною подією. Тим же, хто ще чекає на свою чергу, Кирило Іванов радить не втрачати надію.

Забезпечення житлом сімей южно-українських атомників є одним з пріоритетних завдань соціальної політики ВП ЮУАЕС. Останніми роками Южно-Український енергокомплекс, на жаль, не має можливості будувати нове житло, проте, адміністрація та профспілковий комітет підприємства шукають шляхи для забезпечення персоналу житлом.

За інформацією начальника відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерія Кичака, на сьогодні в черзі на отримання квартир стоять 607 сімей працівників Южно-Українського енергокомплексу. «Очікуємо, що 2019 року це була не остання квартира, ключі від якої було вручено працівникові нашого підприємства. По затвердженні фінансового плану компанії «Енергоатом» і отриманні дозволу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України ми плануємо реалізувати ще 36 комфортабельних квартир покращеного планування в будинку №11, перший під'їзд якого було здано в експлуатацію ще 2014 року. Після заселення цих квартир 4 сім’ї передадуть у якості відступного свої квартири. Їх також планується надати сім’ям працівників, які стоять у черзі на житло. Таким чином, ми зможемо покращити житлові умови 41 сім’ї працівників енергокомплексу».

Що стосується двокімнатної секції у гуртожитку, яку звільняє сім’я Кирила Іванова, відділ соціального розвитку ВП ЮУАЕС вивчає можливість надання її двом сім'ям молодих фахівців, які прийшли на підприємство по закінченню навчання в інституті за тристоронніми договорами цільової підготовки «Навчальний заклад-Студент-ВП ЮУАЕС».