Діяльність

Благодійний фестиваль спорту відкрив літній сезон у Вараші та на Білому озері

Розмір шрифту

Скинути
05.06.2019

2 червня з ініціативи ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом», Первинної профспілкової організації РАЕС, Організації молоді (ОМ) ППО РАЕС, ВП ГО «Українське ядерне товариство» в Рівненській області у м. Вараш відбувся Перший Благодійний фестиваль спорту.

Захід, приурочений до Дня захисту дітей, відбувся на стадіоні РАЕС «Ізотоп» та мав на меті об’єднати учасників події для збору коштів для вихованців Вараського міського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Програма фестивалю передбачала розваги як для дорослих, так і для малечі. Наймолодшому учаснику змагань виповнилось 3 роки, вік найстаршого становив 62. В цілому, до свята на просторому майданчику стадіону долучилось 165 любителів спорту та активного відпочинку. Вболівали за спортсменів їх рідні, друзі, колеги, гості свята, у тому числі вихованці Центру реабілітації.

Впродовж заходу його активну волонтерську підтримку забезпечували члени ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області. До того ж, на усіх відвідувачів фестивалю чекали смачна продукція від ТМ «Скиба», фрукти та напої, а також музичні номери від ансамблю танцю «Сонечко» Палацу культури РАЕС.

Стартували ігри з дитячих дистанцій, де дітлахи змагались на велосипедних, роликових та самокатних перегонах, а також у забізі на дистанції 200 метрів. Не менш яскравими були забіг та скандинавська ходьба на відстань 1 кілометр, а також більш складніший забіг на 5 кілометрів. Учасниками були діти і дорослі, зокрема й вихованці реабілітаційного центру. Всі, хто здобув першість отримали грамоти та солодкі призи від організаторів. Продовжилося свято традиційним велопробігом «Вараш - РОК «Біле озеро». Учасниками масштабного дійства стало близько 230 велолюбителів. Супроводжували спортсменів технічний транспорт, машина патрульної поліції та карета швидкої допомоги. По приїзду організатори частували всіх учасників рибною юшкою та м’ясними канапками.

За чуйність та небайдужість всьому колективу Рівненської АЕС подякувала директор Центру реабілітації Наталія Федінчик: «Подібні заходи мобілізують людей до активних занять спортом, до благодійності в підтримку тих, хто цього потребує».

На думку генерального директора РАЕС Павла Павлишина – учасника п’ятикілометрового забігу та велопробігу до РОК «Біле озеро», подібні спортивні заходи об’єднують, дозволяють фізично розвиватись та духовно загартовують. «Вважаю, свято спорту вдалося. До того ж, до благодійності долучилось чимало людей, які брали участь у фестивалі цілими сім’ями. Також цією подією ми успішно відкрили оздоровчий сезон на РОК «Біле озеро». До приїзду відпочиваючих база комплексу підготовлена. У багатьох будиночках оновлено меблі, також замінено обладнання у їдальні, облаштована територія – знесений довгобуд, насипано пляж», – зазначив Павло Павлишин.

Гостя заходу та учасниця п’ятикілометрового забігу – народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька займається бігом вже більше 15 років, тож із задоволенням долучилася до Першого Благодійного фестивалю спорту у місті-супутнику РАЕС. «Ця подія привернула увагу багатьох звичайних людей до потреб дітей з інвалідністю. Я сама отримала потужний заряд позитивної енергії та настрій на те, щоб допомагати іншим. Адже ми стаємо людьми саме тоді, коли опікуємося тими, хто цього потребує. Знаю, керівництво Рівненської АЕС не вперше організовує благодійні забіги, тому схиляюсь перед духом людей, які є справжнім взірцем для всіх українців. Це приклад соціально-відповідального підприємства. Дуже б хотілося бачити такі приклади у приватному секторі, проте, поки що, лиш державні компанії, РАЕС у тому числі, є тими, хто рухає нашу країну у правильному напрямку. А здорова та сильна нація буде завжди успішною», - прокоментувала народний депутат.

За словами голови ОМ ППО РАЕС Євгенія Буракова, за підсумками Першого Благодійного фестивалю спорту вдалося зібрати більше 15 тисяч гривень, які будуть скеровані на потреби Вараського міського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. «Бачимо, подія згуртувала не лише багато родин міста-супутника, а й мешканців інших населених пунктів, - підсумовує один з організаторів. – Наступним заходом стане наш щорічний веломарафон «100 ВЕЛОwatt». Зареєструвалося вже близько двохсот велосипедистів з усієї України. Спортивна подія розпочнеться в суботу 8 червня о 10:00 на пристанційній площі Рівненської АЕС».

Більше фотографій з події у Фейсбуці на сторінці Informatom: fb.com/rnpp.polissia