EnergoatomRun знову перша серед енергокомпаній на Київському півмарафоні

Розмір шрифту

Скинути
07.05.2019

Команда бігунів НАЕК «Енергоатом» EnergoatomRun вдруге поспіль перемогла у корпоративній естафеті Chamber Cup серед команд в категорії «Енергетика» на Київському міжнародному півмарафоні 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019 та посіла шосте місце серед усіх команд, що взяли участь у змаганнях. 25 квітня відбулося офіційне нагородження переможців. Напівмарафон відбувався за сценарієм популярної в усьому світі естафети, де три спортсмени долають по 5 км, а четвертий учасник долає 6,097 км. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Перша естафетна команда EnergoatomRun фінішувала з часом 1:21:11.5, що стало найшвидшим результатом серед команд, які брали участь у категорії «Енергетика» та шостим результатом у загальному заліку серед усіх команд.

Півмарафонську естафету відкривав директор із запобігання і протидії корупції – радник президента Енергоатома Олег Поліщук, за ним стартував пенсіонер-атомник ВП «Запорізька АЕС» Костянтин Бондарев, потім з естафетним ремінцем пробіг дозиметрист цеху радіаційної безпеки ВП «ЮУАЕС» Артем Лейман, а фінішував старший черговий електромонтер електроцеху ВП «ЮУАЕС» Вячеслав Оголенко.

Цього року у змаганнях взяла участь і друга естафетна команда EnergoatomRun, яка фінішувала з часом 1:27:20,8 та виборола третє місце у категорії «Енергетика». Друга команда складалася з фахівців відділу конструкційної міцності служби технічної підтримки продовження експлуатації ВП «Науково-технічний центр» НАЕК «Енергоатом» ‒ це Дмитро Тарган, Ярослав Мариненко, Данильчук Євген та Владислав Онопрієнко.

Крім того, у півмарафонському забігу на 21,0975 км змагалися Олександр Махно – перший заступник директора ВП «Управління справами» НАЕК «Енергоатом»; Олександр Синельников – інженер І категорії відділу конструкторської міцності служби технічної підтримки продовження експлуатації ВП «Науково-технічний центр» НАЕК «Енергоатом»; Володимир Ткаченко – провідний інженер-програміст відділу технічного та криптографічного захисту інформації департаменту спеціальної безпеки дирекції фізичного захисту та спеціальної безпеки НАЕК «Енергоатом»; Олександр Кудрик – електромеханік торговельного та холодильного устаткування, цех вантажопідіймальних механізмів, енергоремонтний підрозділ, ВП «РАЕС»; Сергій Муравинець – інженер-дефектоскопіст 2 категорії, лабораторія збору даних та аналізу результатів контролю, відділ автоматизованих дистанційних систем контролю, служба контролю металу, ВП «РАЕС»; Станіслав Харечко – електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій, дільниця загальностанційних об’єктів, цех теплової автоматики та вимірювань, ВП «РАЕС»; Олександр Булинін – пенсіонер, електрослюсар, електроцех, ВП «ЮУАЕС»; Володимир Васьков –  електрослюсар, електроцех, ВП «ЮУАЕС»; Альона Кислиця – інженер, відділ охорони здоров’я, ВП «ЮУАЕС».

Також, на дистанції 10 км взяли участь Євген Юрченко – провідний  інженер  відділу  технологічного  та  нормативного супроводження ремонтів департаменту супроводження ремонтів дирекції з ремонту НАЕК «Енергоатом» та Костянтин Юдін – начальник відділу тепломеханічного обладнання управління закупівель ВП «Атомкомплект» НАЕК «Енергоатом».

Нагадаємо, 7 квітня у столиці України відбувся дев’ятий за ліком київський міжнародний півмарафон – 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. На різних дистанціях заходу на старт вийшли майже 13 тисяч учасників з 57 країн світу, а підтримували любителів бігу на вулицях міста понад 30 тисяч уболівальників. Перемогу цьогоріч святкували представники Кенії, серед жінок з рекордом траси перше місце виборола Кімелі Дейзі Джепту, знявши з минулорічного рекорду траси Вікторії Калюжної близько 3-х хвилин, і відтепер орієнтир становить 1:10:52. У чоловіків перемогу здобув Санг Бернард Черуійот з часом 1:03:42. Вперше на старт забігу в Україні вийшли представники еліти не лише українського, а й світового бігу. Подіями такого рівня на пострадянському просторі ще можуть похизуватися лише Рига та Мінськ.

Маршрут півмарафону пролягав колом вздовж Дніпра, а старт і фініш спортсменів відбувалися на Контрактовій площі. 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon вже другий рік поспіль проводить подію із відзнакою IAAF Bronze Label (відзнака Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій), що гарантує проведення змагань на найвищому рівні з відповідністю світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування. І вже цього року організатори заходу виконували вимоги для отримання статусу Silver Label на майбутній рік і тепер очікують підтвердження від офіційних представників IAAF.