Діяльність

Оголошення про початок відкритого обговорення проекту скоригованого тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Олександрівською ГЕС на 2019 рік та проекту скоригованої Інвестпрограми Олександрівської ГЕС на 2019 рік

Розмір шрифту

Скинути
11.04.2019

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (надалі ДП «НАЕК «Енергоатом») оголошує про початок відкритого обговорення проекту скоригованого тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2019 рік та проекту скоригованої Інвестиційної програми Олександрівської ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2019 рік. Захід проводитиметься з метою отримання зауважень і пропозицій від органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб відповідно до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

Проекти документів для обговорення розміщені на офіційному веб-сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням: Обгрунтування щодо зміни тарифу на відпуск електроенергії, виробленої Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», на 2019 рік та Скоригована інвестиційна програма для Олександрівської ГЕС на 2019 рік.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень з відповідними обґрунтуваннями приймаються до 22 квітня 2019 р. у письмовій формі за адресою вул. Назарівська, 3, м. Київ, 01032 або на електронні адреси:

  • o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua (тариф на відпуск електричної енергії)  контактна особа: Лучкевич Оксана Дмитрівна, тел. +38 (05136) 4-24-65;
  • j.zanudina@direkcy.atom.gov.ua (Інвестиційна програма) контактна особа: Занудіна Юлія Геннадіївна, тел. (044) 201-09-89.

Відкрите обговорення  питання щодо необхідності внесення змін до тарифу та Інвестиційної програми відбудеться об 11:00 23 квітня 2019 р.  за адресою: Миколаївська область, місто Южноукраїнськ, ВП ЮУАЕС, конференц-зал Каскаду ГЕС-ГАЕС.

Реєстрація представників органів місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проходить до 09:00 23 квітня 2019 р. за електронною адресою: o_luchkevich@sunpp.atom.gov.ua та j.zanudina@direkcy.atom.gov.ua.

Для участі у відкритому обговоренні необхідна наявність документа, що посвідчує особу.

Кількість місць у конференц-залі обмежена.