Діяльність

Енергоатом взяв участь в інженерному фестивалі «ТехноАртКПІ»

Розмір шрифту

Скинути
11.06.2019

Представники НАЕК «Енергоатом» спільно з Українським ядерним товариством взяли участь у фестивалі «ТехноАртКПІ», який проводився 8 червня 2019 року на Площі знань НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Метою проведення заходу було бажання організаторів фестивалю заохотити молодь до науки, технологій, інжинірингу, мотивувати майбутніх студентів до свідомого вибору професії, привернути увагу педагогів, роботодавців та громадськості до необхідності підготовки інженерних кадрів.

Енергоатом взяв участь у фестивалі як підприємство, для якого Київська Політехніка є одним із профільних ЗВО. Компанія тісно співпрацює з КПІ задля підготовки інженерних кадрів для атомних станцій України.

І невипадково мобільний намет Енергоатома було розміщено поруч з локацією Теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ», адже саме до нього належить кафедра атомних електричних станцій і інженерної теплофізики. Таке розташування стало для відвідувачів і учасників фестивалю майданчиком для фахового спілкування на будь-які теми, що стосуються атомної енергетики, а також діяльності Енергоатома. Візитерів локації Енергоатома цікавили питання: поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами, будівництво нових енергоблоків на АЕС України, використання на українських АЕС ядерного палива виробництва американської компанії Westinghouse, вплив атомної енергетики на екологію та багато інших.

У мобільному наметі Компанії можна було отримати різноманітну інформаційно-роз’яснювальну літературу про діяльність НАЕК «Енергоатом» – оператора всіх АЕС України. Крім того, за допомоги фахівців дирекції з комунікацій, здійснити віртуальну екскурсію будь-якою українською атомною станцією. Студенти, викладачі, абітурієнти, школярі та їхні батьки із захватом висловлювали неабиякі враження, отримані від таких віртуальних екскурсій на АЕС.

Енергоатом сподівається, що різноманітні заходи фестивалю «ТехноАртКПІ» стануть ще одним стимулом, який спонукає майбутніх абітурієнтів до свідомого вибору інженерної професії.