Діяльність

27.06.2017

На РАЕС успішно реалізовуються некапітальні заходи Програми підготовки енергоблоку №3 до продовження терміну експлуатації

На РАЕС успішно реалізовуються заходи Програми підготовки енергоблоку №3 до продовження терміну експлуатації (ПТЕ). Їх виконання сприятиме підвищенню рівня безпеки та надійності енергоблоку, що є пріоритетним завданням рівненських атомників.

На черговому оперативному штабі з підготовки енергоблоку №3 до ПТЕ, під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки генерального директора РАЕС Павла Ковтонюка, обговорено стан виконання заходів некапітального характеру.

Відповідно до плану-графіка «Програми підготовки енергоблоку №3 до ПТЕ» передбачено виконати 129 пунктів некапітального характеру, з яких на сьогоднішній день реалізовано 109, решта – на різних стадіях виконання. Усі заходи заплановано завершити до 11 грудня цього року.

За словами начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації РАЕС Сергія Гордієнка, наразі на різних етапах виконання та погодження із Держатомрегулювання України перебувають рішення про продовження терміну експлуатації реактора, його головного роз’єму, внутрішньокорпусних пристроїв, опорних елементів реактора, парогенераторів, головних циркуляційних насосів та трубопроводів, компенсаторів тиску та гідроємностей системи аварійного охолодження активної зони реактора. Крім того, реалізовується й низка компенсуючих заходів, які повинні оптимізувати усі ремонтні роботи.

Як запевнив Сергій Гордієнко, виконання усіх заходів відбувається на високому рівні, згідно зі встановленими графіком та термінами.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію