Діяльність

14.09.2017

Фахівці Запорізької АЕС взяли участь у зустрічі в форматі громадських слухань з громадськістю міста Енергодар

13 вересня 2017 року фахівці Запорізької АЕС взяли участь у зустрічі в форматі громадських слухань з громадськістю міста-супутника ЗАЕС Енергодара для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 ЗАЕС.

Приводом для зустрічі з громадськістю послужило завершення проектного терміну експлуатації енергоблока №3 ЗАЕС - 05.03.2017 р. і розробка в зв'язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока - основного документа, на підставі якого Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) буде приймати рішення про можливість продовження терміну експлуатації енергоблока.

Фахівці Запорізької АЕС представили презентаційні матеріали з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 ЗАЕС. З доповідями виступили заступник головного інженера з модернізації та управління ресурсом Володимир Іванов, начальник цеху радіаційної безпеки Володимир Кравець, начальник служби охорони навколишнього середовища Ігор Квашнін.

Після доповідей зустріч з громадськістю Енергодара продовжилася в форматі «питання-відповідь». Виступаючі представники громадськості повідомили, що завжди за безпечне продовження ресурсу енергоблоків Запорізької АЕС і нагадали про наболілі проблеми Енергодара. Йшлося про житлове будівництво, розвиток інфраструктури міста, введення в експлуатацію давно обіцяних об'єктів.

Фахівці ЗАЕС в рамках своєї компетенції висвітлили ситуацію, що склалася.

Представники ЗАЕС подякували учасникам зустрічі за активну громадську позицію і позитивні відгуки на заходи, що проводяться Запорізькою АЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію