Діяльність

18.06.2018

На РАЕС завершується ремонт дизель-генераторної станції енергоблоку №3

Ремонт ДГС-32В рамках ремонтної кампанії на енергоблоці №3 Рівненської АЕС, яка проводиться з метою продовження терміну його експлуатації, тривають активні ремонтні та роботи з модернізації на дизель-генераторній станції ДГС-32. Роботи виконуються згідно з Комплексною зведеною програмою підвищення рівня безпеки енергоблоків (КзПБ).

Основне призначення дизель-генераторної станції ДГС-32 полягає у її використанні в якості джерела автономного аварійного електропостачання споживачів другої групи надійності другого каналу систем безпеки енергоблоку № 3.

В рамках модернізації другого каналу системи безпеки енергоблоку №3 РАЕС на дизель-генераторній електростанції ДГС-32 виконуються модернізаційні та ремонтні роботи генератора та ремонт дизеля персоналом енергоремонтного підрозділу. Триває встановлення нового сучасного програмно-технічного комплексу (ПТК), монтуються шафи керування системи автоматики та управління ПТК. Силами підрядних організацій «Енергопівденмонтаж» (КНМП «ЕПМ») проводиться перевірка схем для подачі напруги. Персонал ТОВ «Вестрон» (м. Харків) здійснює налагодження комплексу. Виконуються роботи з прокладання кабельної продукції. Наразі на ДГС-32 завершено монтаж насосів технічної води відповідальних споживачів.

В рамках виконання заходів Програми продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС аналогічні роботи з модернізації реалізовано й на ДГС-31 та ДГС-33.

«Під час планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №3 відповідно до затвердженого мережевого графіка роботи виконуються висококваліфікованим персоналом  експлуатаційних цехів та енергоремонтного підрозділу РАЕС спільно із підрядними організаціями. На сьогоднішній день поточний ремонт дизель-генератора перебуває на стадії завершення. Після чого буде розпочато пуско-налагоджувальні роботи усього обладнання ДГС-32, а потім його випробування», - зазначив начальник зміни цеху забезпечуючих систем Дмитро Панченко, - Такі роботи на електростанції проводяться не вперше, а задіяний персонал має достатній досвід для їх виконання».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію