Діяльність

Підготовка кадрів

18.04.2017 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу, Новини Компанії На Рівненській АЕС відбулися оглядові курси працівників структурних підрозділів дирекції Компанії
23.03.2017 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу На РАЕС дбають про підвищення ролі керівників у безпечній та успішній роботі станції

Вихід на новий рівень лідерства, усвідомлення провідної ролі керівника у впливі на роботу персоналу – така мета навчання на Рівненській АЕС, яке проводять керівники вищої ланки електростанції.

15.03.2017 Підготовка кадрів, Взаємодія з вищими навчальними закладами Харківський політехнічний інститут готуватиме молодих фахівців для ЮУАЕС

14 березня в Южноукраїнську пройшли профорієнтаційні заходи Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»). Їх було організовано в рамках договору про партнерство та співпрацю в питаннях підготовки молодих фахівців для АЕС між вишами та НАЕК «Енергоатом».

28.02.2017 Підготовка кадрів В ПТУ РАЕС визначали формулу успіху Володимира Коровкіна

23 лютого у бібліотеці професійно-технічного училища РАЕС для учнівської молоді відбулася «година спілкування» за темою «Формула успіху: Володимир Коровкін».

31.01.2017 Підготовка кадрів Запорізька АЕС зацікавлена в кваліфікованих працівниках

У навчально-тренувальному центрі ЗАЕС пройшли презентації навчальних закладів, що спеціалізуються на професійно-технічному навчанні.

16.01.2017 Підготовка кадрів Стипендію Енергоатома призначено кращим студентам профільних вишів

Персональну стипендію, згідно із Положенням ДП «НАЕК «Енергоатом», призначено кращим студентам із міст-супутників АЕС, які успішно навчаються в профільних вищих навчальних закладах держави. Серед провідних енергетичних вузів України Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний університет.

16.11.2016 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу На ХАЕС триває програма навчання для інструкторів НТЦ
24.10.2016 Взаємодія з вищими навчальними закладами На Южно-Українській АЕС пройшов міжнародний захід «V Літня ядерна школа»
19.10.2016 Підготовка кадрів Студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму ознайомилися з роботою Южно-Українського енергокомплексу

Южно-Український енергокомплекс 13 жовтня відвідали студенти та викладачі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Під час візиту вони побували в інформцентрі, на повномасштабному тренажері блочного щита управління, оглядовому та пристанційному майданчиках Ташлицької ГАЕС і атомної станції.

30.09.2016 Підготовка кадрів Запорізька АЕС профорієнтує старшокласників Енергодара

Для фахівців Запорізької АЕС вже стало традицією на початку навчального року зустрічатися з майбутніми випускниками навчальних закладів міста-супутника станції. Цього року такі зустрічі пройшли в школах міста з 21 по 27 вересня.

26.09.2016 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу В навчально-тренувальному центрі ЮУАЕС розпочався осінній цикл навчання оперативного персоналу

19 вересня в навчально-тренувальному центрі ВП «Южно-Українська АЕС» розпочався осінній цикл навчання оперативного персоналу та індивідуальна підготовка на повномасштабних тренажерах (ПМТ). Процес підготовки до початку занять був дуже напруженим. Впродовж трьох літніх місяців виконано масштабну модернізацію ПМТ першої черги АЕС (блоків №1 і №2).

02.09.2016 Підготовка кадрів В професійно-технічному училищі РАЕС розпочинається новий учбовий рік

Завершення літніх канікул та початок нового навчального року символізує День знань – свято, що згуртовує учителів та їхніх учнів з новими силами занурюватися у світ інформації та здобувати нові знання. 1 вересня гостинно відкрило двері і для 160 учнів ПТУ Рівненської АЕС.

12.05.2016 Підготовка кадрів В професійно-технічному училищі РАЕС розпочинається тиждень відкритих дверей

Для підвищення рівня інформованості учнівської молоді з питань профорієнтації, розширення світогляду про світ професій, ознайомлення з вимогами до відповідних спеціальностей та з умовами праці з 16 травня в професійно-технічному училищі ВП «Рівненська АЕС» розпочинається тиждень відкритих дверей.

12Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»