Діяльність

28.02.2017

В ПТУ РАЕС визначали формулу успіху Володимира Коровкіна

23 лютого у бібліотеці професійно-технічного училища РАЕС для учнівської молоді відбулася «година спілкування» за темою «Формула успіху: Володимир Коровкін».

Метою заходу стало ознайомлення молоді з історією життя і діяльності першого генерального директора РАЕС Володимира Коровкіна, як орієнтира і зразка для наслідування у своєму подальшому професійному становленні.

Напередодні дня народження видатної особистості в стінах ПТУ РАЕС було розгорнуто літературну виставку, представлену біографічними книжками про В. Коровкіна - «Спалах ядра» та «Рівненська АЕС: доля» Віктора Мазаного. Також на виставці було багато документальних матеріалів про будівництво та становлення електростанції і міста-супутника.

В ході літературних читань, на основі книги «Спалах ядра», бібліотекар Ніна Скібчик торкнулася актуальних питань сьогодення, теплого ставлення В. Коровкіна до України та його розмірковувань про молоду генерацію енергетиків. «Найцінніше сьогодні у наших атомників – бажання й надалі трудитися. Здобувати, створювати. Невпинно іти далі з вірою в атомну енергетику, якій ми присвятили кращі роки життя. Питання про сенс життя полягає не в тому, щоб відповісти – добре чи погано я живу у цьому світі, а у розумінні: яке значення має моє життя для цього світу?», - цитує роздуми Володимира Коровкіна бібліотекар ПТУ РАЕС.

В рамках години спілкування молодь дізналася, як закладали фундамент навчально-курсового комбінату та ПТУ РАЕС. Пізніше за ініціативи Володимира Олександровича, з метою підготовки кваліфікованих робітників, ПТУ увійшло до складу електростанції. Із захопленням учні переглянули відео-інтерв’ю першого директора РАЕС. В ньому В. Коровкін поділився спогадами про своє дитинство і юнацькі роки, а також дав життєві настанови учням училища, як майбутнім працівникам Рівненської АЕС.

За підсумками творчого заходу педагоги разом з учнями освітнього закладу згенерували формулу успіху Володимира Коровкіна: потрібно велику кількість невтомної праці помножити на свої ґрунтовні знання і отриманий результат щедро розділити серед людей.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію