Діяльність

22.06.2017

Дніпрорудненський ліцей готуватиме слюсарів для Запорізької АЕС

Дніпрорудненський професійний ліцей з нового навчального року відкриває підготовку кваліфікованих робітників за новою професією «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного обладнання».

В кінці січня в навчально-тренувальному центрі ЗАЕС пройшли презентації навчальних закладів, що спеціалізуються на професійно-технічному навчанні. Презентація Дніпрорудненського ліцею викликала тоді чималий інтерес у фахівців станції.

Результатом обговорення з представниками цехів пропозиції навчального закладу стало укладення договору про співпрацю між Запорізькою АЕС та ліцеєм в області підготовки та перепідготовки персоналу, а також з питань впровадження нових робочих професій.

Термін навчання за новою професією «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного обладнання» після 9-ти класів - 4 роки, після 11-ти - півтора. Документи Дніпрорудненський професійний ліцей приймає до 25 серпня.

Навчання безкоштовне, це державний навчальний заклад. Ліцей має сучасну матеріальну базу: комфортний навчальний корпус, гуртожиток, комп'ютеризовані лабораторії. Проживання в гуртожитку також безкоштовне. Учням виплачується стипендія.

Після закінчення навчання буде розглядатися питання працевлаштування на Запорізьку АЕС кращих випускників ліцею.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію