Діяльність

Взаємодія з вищими навчальними закладами

Реалізація політики у сфері підготовки кваліфікованих кадрів неможлива без тісної взаємодії галузі з профільними навчальними закладами, урахування їхнього наукового та освітнього досвіду.

Протягом багатьох років Компанія співпрала з провідними вищими навчальними закладами України, які забезпечують підготовку молодих спеціалістів та підвищення кваліфікації персоналу ДП «НАЕК «Енергоатом»: Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»), Одеським національним політехнічним університетом (ОНПУ), Севастопольським національним університетом ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП). Між профільними вузами та Компанією укладені договори про співпрацю та підготовку фахівців для ДП «НАЕК «Енергоатом».

У зв’язку з анексією АР Крим Російською Федерацією ДП «НАЕК «Енергоатом» втратило можливість подальшої співпраці із галузевим вищим навчальним закладом – Севастопольським національним університетом ядерної енергії та промисловості.

Держатомрегулювання України наказом від 16.06.2014 № 81 зупинило дію ліцензії серії ЕО № 000131, виданої СНУЯЕтаП на право провадження діяльності «експлуатація ядерних установок».

У зв’язку із цим, керівництвом Компанії прийнято рішення про співпрацю з Національним університетом «Львівська політехніка» (НУ «ЛП») та Вінницьким національним технічним університетом (ВНТУ).

03.08.2017 Взаємодія з вищими навчальними закладами, Відеоновини Колектив Запорізької АЕС поповниться 37 випускниками вищих навчальних закладів

Після захисту дипломних робіт на Запорізьку АЕС прибули 37 молодих фахівців для подальшого працевлаштування в цехи та підрозділи станції.

22.05.2017 Взаємодія з вищими навчальними закладами На ЮУАЕС завершено цикл занять з профорієнтації для старшокласників
15.03.2017 Підготовка кадрів, Взаємодія з вищими навчальними закладами Харківський політехнічний інститут готуватиме молодих фахівців для ЮУАЕС

14 березня в Южноукраїнську пройшли профорієнтаційні заходи Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»). Їх було організовано в рамках договору про партнерство та співпрацю в питаннях підготовки молодих фахівців для АЕС між вишами та НАЕК «Енергоатом».

24.10.2016 Взаємодія з вищими навчальними закладами На Южно-Українській АЕС пройшов міжнародний захід «V Літня ядерна школа»
21.12.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами На ЗАЕС відбулася посвята в молоді фахівці випускників ВНЗ цього року

На Запорізькій АЕС пройшла зустріч адміністрації станції з молодими фахівцями, які цього року були прийняті на роботу після закінчення ВНЗ. Захід, що відбувся, по суті - посвята в молоді фахівці, минув, як годиться, в урочистій і дуже доброзичливій обстановці.

31.08.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Студенти та журналісти ознайомилися з роботою Южно-Українського енергетичного комплексу

27-28 серпня студенти столичних ВНЗ та представники провідних інформаційних агентств України ознайомилися з роботою Южно-Українського енергетичного комплексу.

19.08.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Літня ядерна школа: від науки до практики

З 22 червня по 3 липня 2015 року на Рівненській АЕС відбулася Літня ядерна школа ДП «НАЕК «Енергоатом» під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики».

06.07.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами На РАЕС відбулося закриття 4-ої Літньої Ядерної Школи

2 липня відбулося закриття четвертої Літньої Ядерної Школи. Організатори в особі представників ДП «НАЕК «Енергоатом» привітали студентів та викладачів вузів і вручили почесні сертифікати учасникам нинішньої Ядерної Школи. Четверту Ядерну Школу, яка проходила на чарівних берегах Білого озера, учасники охарактеризували як «чарівність», попереднім були надані назви - «випадковість», «тенденція», «закономірність».

25.06.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами Студенти політехнічних вузів відвідали Рівненську АЕС

Учасники Літньої Ядерної Школи побували на атомній станції та познайомились з роботою рівненських атомників. Викладачі та студенти політехнічних вишів пізнавали ази атомної енергетики на практиці.

23.06.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами РАЕС приймає літню ядерну школу 2015

З метою формування позитивного іміджу держпідприємства «НАЕК «Енергоатом», налагодження міцних контактів та партнерських взаємин між профільними українськими вузами і Компанією з 21 червня по 3 липня на майданчику Рівненської АЕС пройде четверта літня ядерна школа під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики».

21.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Київський національний університет імені Тараса Шевченка
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Графік взаємодії з профільними вищими навчальними закладами
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Стипендія ДП «НАЕК «Енергоатом»
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Премія «Кращий викладач року»
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Літня ядерна школаНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію