Діяльність

18.04.2017

На Рівненській АЕС відбулися оглядові курси працівників структурних підрозділів дирекції Компанії

За ініціативи президента НАЕК «Енергоатом» на Рівненській АЕС відбулися оглядові курси працівників структурних підрозділів Дирекції Компанії. РАЕС стала першою АЕС України, яка реалізовує Графік стажування на своєму майданчику.

Організатором оглядових курсів є центр зовнішніх інформаційних комунікацій Енергоатома за участі департаменту управління кваліфікації персоналу виконавчої дирекції з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки. Графік проведення курсів на діючих АЕС України розроблений на поточний рік з метою ознайомлення представників центрального офісу Компанії із внутрішніми процесами роботи електростанцій та підвищення їх кваліфікації.

У квітні в стажуванні на Рівненській АЕС взяли участь десять представників дирекції з фінансів та бюджетування, виконавчої дирекції із закупівель ядерного палива та інформаційного забезпечення - дирекції з інформаційно-аналітичного забезпечення та дирекції із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

В рамках свого візиту команда Енергоатома відвідала інформаційний центр РАЕС «Полісся», де прослухала вступну-лекцію з експлуатації АЕС та оглянула історичну експозицію. Екскурсія до навчально-тренувального центру включала в себе ознайомлення з роботою оперативного персоналу на зразках повномасштабних тренажерів, а також лекцію-бесіду щодо культури безпеки на АЕС. Вразила гостей й оглядова екскурсія проммайданчиком електростанції: до машинного залу енергоблоків №1, 2, центрального щиту радіаційного контролю, гідроспоруд. Пізнавальним стало відвідування комплексу з переробки твердих РАВ та лабораторії зовнішнього дозиметричного контролю АСКРО. За підсумками дводенного візиту співробітники Дирекції заповнять звітні анкети, узагальнюючи результати своєї участі у стажуванні.

Учасниця оглядових курсів на РАЕС, провідний економіст відділу закупівель ядерного палива департаменту із закупівель ядерного палива та послуг ядерно-паливного циклу НАЕК «Енергоатом» Олена Морозенко зазначила, що екскурсія майданчиком електростанції – це сучасний та якісний метод управління в Компанії, який вкотре підтверджує прихильність рівненських атомників до ефективної політики керівництва.

Систематичне стажування працівників Дирекції Енергоатома на Рівненській АЕС триватиме до кінця поточного року. Дане нововведення дозволить сформувати ще більш потужнішу команду професіоналів для успішного вирішення будь-яких корпоративних завдань на шляху до енергонезалежної України.Теги: РАЕСНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію