Діяльність

01.08.2017

Спеціалісти Рівненської АЕС обговорили можливості співробітництва з польською компанією PZL Sędziszów

На Рівненській АЕС свої пропозиції щодо співпраці презентували представники польської компанії PZL Sędziszów S.A. Участь у зустрічі взяли спеціалісти підрозділів енергоремонтного підрозділу, турбінного та електричного цехів, цеху вентиляції та кондиціювання, цеху дезактивації та радіоактивних відходів.

Компанія PZL Sędziszów S.A. є світовим лідером у сфері виробництва фільтрів. Більше 70-ти років завод виробляє фільтри палива, повітря і мастил для всіх видів двигунів і промислових агрегатів, для фільтрації атмосферного повітря, робочих рідин і охолоджувачів. PZL Sędziszów S.A. займається випробуваннями в області розвитку технології цього обладнання та співпрацює з такими всесвітньовідомими фірмами, як: Renault, Leyland, Hengst, Perkins, Fiat, Savara, Ufi. Система якості продукції заводу-виробника відповідає міжнародним вимогам ISO/TS 16949:2009.

«Для зміцнення позиції серед виробників фільтрів наш завод прагне задовольняти постійно зростаючі потреби споживачів – зазначив спеціаліст східних ринків PZL Sędziszów S.A. Анжей Кочберскі, – Наша продукція має високу ефективність фільтрації, довготривалий термін експлуатації продукції, використовується індивідуальний підхід до замовника. Сподіваємось на партнерство з Рівненською АЕС».

Відбулось жваве обговорення: фахівцям РАЕС був цікавий, як ряд продукції, так і можливість її реалізації у системах, які експлуатуються на РАЕС.

«Ми отримали чимало корисної інформації. На сьогоднішній день існує ряд проблемних питань щодо заміни застарілого обладнання, зокрема фільтрів, заводи-виробники яких нині вже не працюють. Представники польської компанії взяли до уваги усі наші побажання та пропозиції, зокрема можливість виготовлення фільтрувальних елементів за зразками, які необхідні нам», – підкреслив головний інженер енергоремонтного підрозділу РАЕС Олег Халандач.

Рівненська АЕС керується економічною доцільністю та будує партнерство на принципах прозорості та відкритості з боку усіх учасників процесу, тому подальша співпраця буде можливою лише після проведення конкурсних процедур.

 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію