Діяльність

27.04.2018

На Запорізькій АЕС завершена повторна партнерська перевірка ВАО АЕС

На Запорізькій АЕС завершена повторна партнерська перевірка Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС), яка тривала з 23 по 27 квітня.

Протягом тижня міжнародні фахівці знайомилися зі станом виконання коригувальних заходів, розроблених станцією за результатами партнерської перевірки в 2016 році.

«Команда експертів переконалася в тому, що за два роки, що минули з часу планової перевірки, колектив Запорізької АЕС зробив дуже багато. Поточний стан напрямків для поліпшення оцінений двома рівнями «А» і «В». Такі показники говорять про те, що Запорізька АЕС з високим ступенем відповідальності відноситься до вдосконалення всіх сторін своєї діяльності, що дозволяє підтримувати ще більш високий рівень безпеки і в подальшому вдосконалювати роботу станції, підтверджуючи стабільність досягнутого прогресу», - озвучив загальні підсумки роботи експертів ВАО керівник партнерської перевірки Сергій Кезін.

Довідка. Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію