Діяльність

26.06.2018

На РАЕС відбулася презентація обладнання німецького виробника AEG Industrial Engineering

На Рівненській АЕС відбулася презентація обладнання німецького виробника AEG Industrial Engineering GmbH за участю їх офіційного представника в Україні - компанії ТОВ «Укренерджі Холдинг».

Учасниками зустрічі стали фахівці електричного цеху (ЕЦ) РАЕС, представники AEG Industrial Engineering GmbH Тело Шуберт і Сергій Вітряк. Від ТОВ «Укренерджі Холдинг» виступила Олександра Прохорова.

У ході зустрічі гості провідної німецької компанії презентували атомникам детальну інформацію про нові напрацювання та проекти, свій досвід в області поставок, впроваджень та техобслуговування обладнання, його переваги та особливості, зокрема, системи збудження Semi-Excinter. Як розповів експерт AEG Industrial Engineering GmbH Сергій Вітряк, дане обладнання характеризується високою надійністю. Близько однієї тисячі таких систем збудження встановлено на електричних об’єктах по всьому світу. Також під час візиту його учасниками обговорено технічні деталі щодо підготовки закупки сучасного обладнання для трьох систем збудження для турбогенераторів ТГ-1, ТГ-2 енергоблоку №1 та ТГ-3 енергоблоку №2 Рівненської АЕС.

AEG Industrial Engineering GmbH – німецька компанія, яка проектує, поставляє та обслуговує енергетичне і електротехнічне обладнання у сферах електроенергетики та машинобудування по всьому світу. Основними напрямками її діяльності є виготовлення і поставка силової електроніки для приводів, статичних систем збудження для синхронних двигунів і генераторів потужністю від 1 МВт до 820 МВт, модернізація систем збудження генераторів на вугільних, газових, атомних, теплових та гідроакумулюючих атомних електростанціях.

ТОВ «Укренерджи Холдинг» – сучасна багатопрофільна компанія, що спеціалізується на постачанні повного спектру високовольтного електротехнічного обладнання виробництва провідних світових компаній, у тому числі й AEG Industrial Engineering GmbH. Основними видами товарів є високовольтне електротехнічне обладнання, комутаційні та розподільчі пристрої, трансформатори. Серед послуг – виконання комплексу робіт з реконструкції, модернізації та будівництва об’єктів енергетики та промисловості, шефмонтаж та технічне керування пусконалагоджувальними роботами.

За словами старшого майстра систем збудження ЕЦ РАЕС Віктора Чижа, на Рівненській АЕС запланована модернізація обладнання систем збудження турбогенераторів енергоблоків №1 та №2. «На Рівненській АЕС вже є певний досвід експлуатації обладнання компанії AEG Industrial Engineering GmbH, адже у 2014-му році на енергоблоці №2 було виконано заміну обладнання системи збудження турбогенератора ТГ-4 на обладнання даного виробника. Його успішна експлуатація на енергоблоці довела свою надійність. Обмін досвідом, обговорення питань та планів щодо подальшого співробітництва – важливі складові та запорука результативного й надійного партнерства. Рівненська АЕС обирає якісне обладнання надійних та перевірених постачальників, але партнерів визначає після проведення конкурсних процедур».
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію