Діяльність

Охорона праці

17.07.2015 Охорона праці, Новини Компанії Комплексну перевірку з охорони праці проведено на Хмельницькій АЕС

Комплексну перевірку поточного стану охорони праці Хмельницької АЕС було здійснено на підприємстві з 13 по 17 липня 2015 року. Перевірку проводили представники відділу охорони праці і пожежної безпеки дирекції з нагляду за безпекою ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю фахівців АЕС України з даного напрямку роботи.

27.05.2015 Охорона праці, Новини Компанії На Хмельницькій АЕС відбувся тиждень охорони праці

Підвищення рівня промислової безпеки на Хмельницькій АЕС забезпечується шляхом технічного контролю стану виробництва та сприяння у створенні безпечних умов праці.

29.04.2015 Охорона праці, Новини Компанії На Рівненській АЕС – безпечні та здорові умови праці

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічного показника виробничого травматизму. Девіз 2015 року – «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», має попереджувальний характер та закликає кожного свідомого працівника дотримуватись основних норм та правил культури охорони праці, тим самим піклуючись про своє здоров’я, запобігти виникненню можливих нещасних випадків на підприємстві.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію