Діяльність

Охорона праці

27.07.2016 Охорона праці У інформцентрі ВП ЮУАЕС відбувся семінар фахівців з охорони праці та здоров'я южноукраїнських підприємств

«Медичний огляд працівників як складова профілактичної роботи відділення» - так звучала тема семінару-тренінгу, що пройшов 27 липня на базі інформаційного центру ВП ЮУАЕС. Захід було організовано відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Южноукраїнську (відділення ВД Фонду). На ньому зібралися представники Управління держпраці в Миколаївській області, Миколаївської обласної організації профспілок працівників енергетики і електротехнічної промисловості, а також фахівці з охорони праці та здоров'я міських підприємств, які обговорили проблеми медичних оглядів і намітили шляхи їх рішення.

21.06.2016 Охорона праці На Южно-Українській АЕС завершилася комплексна перевірка стану охорони праці

17 червня у ВП «Южно-Українська АЕС» завершено комплексну перевірку стану охорони праці. Висновки комісії ДП «НАЕК «Енергоатом»: стан охорони праці у ВП ЮУАЕС задовільний.

16.05.2016 Охорона праці На Хмельницькій АЕС проведено тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці проведено на Хмельницькій АЕС. В рамках Всесвітнього дня охорони праці на ХАЕС були підготовлені інформаційні стенди та слайд-шоу: «Безпека – понад усе». У підрозділах атомної станції проведені відповідні виробничі наради та перевірки. За результатами перевірок стану охорони праці були визначені кращі підрозділи атомної станції.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію