Діяльність

Екологічна безпека

02.03.2017 Екологічна безпека Енергоатом провів підсумкову нараду з природоохоронних питань за 2016 рік

Підсумкова нарада щодо результатів діяльності Компанії з природоохоронних питань у 2016 році була проведена на базі ВП «Аварійно-технічний центр» (с. Білогородка) 15-16 лютого 2017 року.

30.01.2017 Екологічна безпека Об’єктивність екологічного самоконтролю РАЕС визнано Держекоінспекцією

Комплекс природоохоронних заходів Рівненської АЕС дозволяє мінімізувати вплив на навколишнє середовище, що доводять вимірювання еколого-хімічної лабораторії.

02.12.2016 Екологічна безпека Завершився екологічний проект ЄС за участю Рівненської АЕС щодо покращення стану ґрунтів на Поліссі

Екологічний проект ЕС за участю Рівненської АЕС щодо покращення стану ґрунтів на Поліссі, який тривав впродовж двох років, завершено.

02.08.2016 Екологічна безпека Висновки екологічної перевірки – діяльність РАЕС відповідає природоохоронним вимогам

Підписанням відповідних документів завершилась 29 липня 2016 року на РАЕС перевірка державної екологічної інспекції у Рівненській області, яка проводилась з 11 липня. Перевіркою зазначено відповідність діяльності РАЕС усім вимогам умов дозволів, регламентуючих охорону навколишнього середовища.

12.07.2016 Екологічна безпека Планова екологічна інспекція діяльності РАЕС

На Рівненській АЕС з 11 липня працюють спеціалісти державної екологічної інспекції у Рівненській області для проведення планової перевірки щодо дотримання електростанцією вимог природоохоронного законодавства.

12.07.2016 Екологічна безпека Олександрівське водосховище. Факти без емоцій

У зв’язку із затвердженням Кабінетом Міністрів Програми розвитку гідроенергетики, до якої входить добудова Ташликської ГАЕС публікуємо відповіді на найбільш поширені запитання громадськості та ЗМІ, що пов’язані із реалізацією цього проекту. Нагадаємо, на сьогодні у світі гідроакумулючі станції визнані одними з найефективнішніх та найбільш екологічних технологій для згладжування добових нерівностей графіку навантаження на енергосистему. Так, з 51 ГАЕС потужністю понад 1 ГВт у США працює 10, у Японії 8, і навіть одна – у Великому Герцогстві Люксембург.

15.03.2016 Екологічна безпека Фахівці Енергоатома взяли участь у засіданні громадської ради при Мінприроди України

10 березня фахівці Енергоатома взяли участь у роботі Комітету громадської ради з питань екологічної безпеки та експертизи при Мінприроди України. Засідання присвячувалось обговоренню результатів громадської екологічної експертизи документів і матеріалів Оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) Южно-Української АЕС, у т.ч. щодо продовження терміну експлуатації енергоблока №2.

24.02.2016 Екологічна безпека Екологічна безпека як основний принцип роботи РАЕС

За минулий рік атомна енергетика України змогла переконливо довести свою надійність та незамінність тим, що частка атомної генерації країни досягла в сумарному виробництві 60%. Однак чимала кількість українців при цьому продовжує побоюватися пов'язаного з використанням ядерної енергії радіаційного та нерадіаційного впливу на навколишнє середовище.

21.01.2016 Екологічна безпека Рівненська АЕС забезпечує цілодобове централізоване водопостачання

Надійна та безперебійна робота системи господарсько-питного водопостачання залежить від джерел води та вибору місця розташування водозабору. Працівники цеху теплових та підземних комунікацій (ЦТПК РАЕС) здійснюють видобування питних підземних вод для забезпечення потреб населення міста - супутника та власних об’єктів водою питної якості для господарсько-побутових потреб в достатній кількості, враховуючи гідрологічні, санітарні та техніко-економічні умови.

26.11.2015 Екологічна безпека Еко-проект РАЕС сприяє підвищенню рівня життя населення регіону

У регіоні розташування Рівненської АЕС триває реалізація еко-проекту Європейського Союзу «Розбудова сільськогосподарської діяльності за рахунок підтримки регіональних програм покращення ґрунтів і просвітницької діяльності серед населення». РАЕС активна учасниця проекту ЄС та вдало втілює його у своїй зоні спостереження.
Сринька довіри

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»