Діяльність

20.10.2016

24-28 жовтня на базі Южно-Українського енергетичного комплексу буде проведено планові тактико-спеціальні навчання

З 24 по 28 жовтня на базі Южно-Українського енергетичного комплексу буде проведено планові тактико-спеціальні навчання. Згідно з розробленим Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Миколаївській області планом-сценарієм, окремі заходи навчань відпрацьовуватимуться в місті-супутнику АЕС, а також у Первомайському, Вознесенському та Арбузинському районах.

Організатори заходу просять громадян на час навчань мати при собі документ, що посвідчує особу, та з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей.

Довідка. Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 302 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 530 млрд кВт·год. електричної енергії.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію