Діяльність

26.06.2017

Спеціалісти Енергоатома взяли участь у семінарі з питань забезпечення стійкості функціонування електроенергетичної системи в кризових ситуаціях

Представники дирекції фізичного захисту та спецбезпеки НАЕК "Енергоатом" взяли участь у семінарі, присвяченому проблематиці забезпечення стійкості функціонування енергетичного сектору країни в умовах кризової ситуації. Захід, організований за підтримки Посольства Великої Британії в Україні на відповідний запит Національного інституту стратегічних досліджень, відбувся з 19 по 22 червня.

Цей захід є елементом підготовки до проведення командно-штабних навчань з питань захисту критичної електроенергетичної інфраструктури України в рамках виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік.

Програму семінару та тематику лекцій було підготовлено радником з оборонних питань, професором Британського коледжу з питань у надзвичайних ситуаціях Роджером Гомом.

До участі у семінарі були запрошені представники Апарату РНБУ, Міненерговугілля, Держатомрегулювання, ДСНС, МВС, Нацполіції, НГУ, ЗСУ, наукових закладів та інститутів, енергетичних компаній та підприємств, Місії НАТО в Україні.

Мета семінару – обмін досвідом та навчання щодо вдосконалення захисту української критичної національної інфраструктури та приведення його у відповідність до методичних настанов ЄС та НАТО задля того, щоб мати змогу визначити й обговорити наступні потреби у галузі професійного розвитку управління під час криз та надзвичайних ситуацій.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію