Діяльність

ВП "Запорізька АЕС"

Санаторій-профілакторій (організація та проведення реабілітаційно-оздоровчих заходів та профілактичного оздоровлення персоналу ВП ЗАЕС).

Рік введення будівлі в експлуатацію – 1989.

Спальний корпус: загальна площа – 2183,4 кв. м.

Лікувальний корпус: загальна площа надземної частини – 4914,3 кв. м.

Спортивно-оздоровчий комплекс (реабілітація оперативного персоналу, проведення оздоровчих, фізкультурних та спортивних заходів, змагань, спартакіад для працівників ВП ЗАЕС та членів їх родин).

Рік введення будівлі в експлуатацію – 1992.

Загальна площа – 3315,4 кв. м.

 

Плавальний басейн (організація та проведення реабілітаційно-оздоровчих заходів, спортивно-оздоровчої роботи з персоналом ВП ЗАЕС та членами їх родин).

Рік введення будівлі в експлуатацію – 1994.

Загальна площа – 5892,8 кв. м.

Складається з:

Щорічно ПБ відвідують близько 10 000 чоловік.

У плавальному басейні  працюють групи:

Культурно-діловий центр (організація та проведення культурно-масових заходів, призначених професійним святам та ювілейним датам підрозділів ВП ЗАЕС).

Рік введення будівлі в експлуатацію – 1986.

Загальна площа –3555,6 кв. м

КДЦ «Молодіжний» складається з:

Над реалізацією творчої програми в КДЦ працюють окремі виконавці – вокалісти, самодіяльні художні колективи (народного і естрадного танцю, квартет авторської пісні, духовий оркестр та ін.) .

У роботі КДЦ використовуються практично всі форми клубної діяльності: концерти, тематичні вечори, вечори відпочинку, конкурси, виставки, театралізовані вистави, фестивалі. 

КДЦ співпрацює з цехами і підрозділами  ВП ЗАЕС. Так з 1999 року  проводяться конкурси художньої творчості серед цехів ВП ЗАЕС в рамках огляду конкурсу ЗАЕС "Ми так живемо, працюємо і відпочиваємо", в якому щорічно беруть участь більше 500 працівників ЗАЕС і членів їх сімей. Колектив КДЦ бере активну участь у фестивальному русі.

Крім того, на базі КДЦ проводяться виробничі наради, семінари, збори,  конференції, прес-конференції.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Юність» (організація відпочинку та оздоровлення дітей працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» у період літніх шкільних канікул).

Розташування: Запорізька обл., Акимівський район, смт Кирилівка, вул. Коса Пересип.

Рік введення в експлуатацію – 1996.

Територія оздоровчої установи 3,2 га.

Дитячий оздоровчий центр включає:

У ПЗОтаВ "Юність" працюють студії: прикладного мистецтва,образотворчого мистецтва, вокального жанру, хореографії, театральна. Тривалість оздоровлення – 20 днів у 3 зміни по 300 дітей.

Водно-спортивна база (реалізація системи оздоровлення, активного відпочинку персоналу ВП ЗАЕС та членів їх родин шляхом проведення фізкультурно-спортивних заходів).

Розташування: м. Енергодар, паркова зона.

Рік введення  в експлуатацію – 2004.

На території водно-спортивної бази щорічно проводяться:

Гуртожитки.

Готельний комплекс.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію