Діяльність

23.02.2017

Запорізьку АЕС відвідали студенти Одеського національного політехнічного університету

Учбово-тренувальний центр спільно з інформаційним центром ЗАЕС організували для студентів 3 курсу Одеського національного політехнічного університету, що проходять виробничу практику в навчально-технологічному комплексі УТЦ, екскурсію цехами і підрозділами станції - майбутніми місцями роботи практикантів.

Спочатку, в повному складі групи, майбутні працівники Запорізької АЕС познайомилися з гідротехнічними спорудами, після чого, вже на проммайданчику станції, студенти розділилися на групи за спеціальностями і відвідали цехи та підрозділи за напрямком своєї майбутньої трудової діяльності. В цілому практиканти познайомилися з гідротехнічним цехом, цехом теплової автоматики і вимірювань, хімічним цехом, експлуатаційним підрозділом.

«Я вражений екскурсією. Всі працівники станції, що нас супроводжували, дуже доступно все пояснювали, все пройшло відмінно. В цілому захід допоміг мені визначитися з цехом. Прийду працювати на Запорізьку АЕС!» - поділився враженнями студент 3 курсу ОНПУ Дмитрієнко Ігор.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію