Діяльність

09.03.2017

Відеоакція у місті-супутнику РАЕС до Дня народження Т.Г.Шевченка

За ініціативи молоді міста-супутника та, завдячуючи підтримці адміністрації Рівненської АЕС, до національного свята – дня народження Тараса Шевченка телеканалом «Енергоатом» створено тематичний відеоролик.

Ідею голови Молодіжної ради міста Вікторії Олійник з проведення відеоакції за участю родин міста-супутника РАЕС, представники яких висловили своє ставлення до української мови, підтримала організація молоді та адміністрація електростанції.

Відтак, презентували себе рідною мовою: молдаванин за походженням, пенсіонер Валентин Ротарь; провідний інструктор навчально-тренувального центру, родом з РФ - Віктор Остапов; начальник зміни реакторного цеху №1 Болат Несіпбаєв, який народився та виріс у Актюбінській області Казахстану; молодша медична сестра санаторію-профілакторію РАЕС - білоруска за походженням Олена Самойдюк. Старше покоління передало естафету молоді - учасникам проекту «Відкривай Україну» - учням місцевих закладів освіти: Валерії Ротарь, Антону Остапову, Олександру Денезі, Дамірі Несіпбаєвій, які дружно прочитали вірш Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…».

Треба відзначити позитивну активність вараської молоді - учасників заходів, що проводяться для учнів на Рівненській АЕС. Так, Антон Остапов був одним зі «стажерів» на виробничих посадах у грудні 2016 року. Валерія Ротарь вивчала хімію під час відкритого уроку на підприємстві. Олександр Денега допомагав в організації збору макулатури. Даміра Несіпбаєва є призеркою обласних та національних конкурсів з української мови та шевченківських читань.

За враженнями учасників відеозйомок, захоплююче було брати участь у акції разом зі своїми дідусями, бабусями та батьками. Створеним відео молодь довела, що звідки б не було її коріння, рідною є шевченківська - українська мова. За словами заступника генерального директора Рівненської АЕС Ігоря Вітковського, метою роботи з молоддю на РАЕС є не лише профорієнтація, а й патріотичне виховання, підтримка різноманітних перспективних ідей, які роблять життя у місті-супутнику електростанції цікавим та дозволяють підростаючому поколінню пробувати себе та свої сили у реалізації конкретних справ для розвитку усієї країни.

Відео доступне за посиланням: https://www.facebook.com/rnpp.polissia/videos/435908553407499


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію