Діяльність

10.03.2017

Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС стала переможцем Кубка світу з пауерліфтингу

На проведеному з 25 лютого по 4 березня в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) Кубку світу з пауерліфтингу вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Раїса Топоркова завоювала головну нагороду.

Енергодарська спортсменка виступила блискуче, впевнено взявши «золото» в своїй ваговій категорії.

Раїса Топоркова вихованка тренера-викладача вищої категорії спортивно-оздоровчого комплексу ЗАЕС, заслуженого тренера України з пауерліфтингу Сергія Кумейко.

Всього в змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 33 країн світу. Україна на Кубку світу з пауерліфтингу була представлена ​​14 спортсменами, які завоювали 10 медалей: 5 золотих, 2 срібних і 3 бронзових.