16.03.2017

На Рівненській АЕС визначено переможців конкурсу «АЕС: будуємо майбутнє разом!»

На Рівненській АЕС визначено переможців конкурсу на кращу творчу роботу – ескіз кольорового оформлення фасаду будівлі об`єднаного допоміжного корпусу (ОДК) РАЕС на тему «АЕС: будуємо майбутнє разом!».

Творчий конкурс проводився впродовж лютого цього року за підтримки генерального директора РАЕС Павла Павлишина та ініціативи Молодіжної ради міста-супутника. Захід, організований управлінням інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, проходив з метою стимулювання творчого потенціалу молоді, розкриття юних талантів, підтримки позитивного іміджу підприємства та популяризації атомної енергетики України в цілому.

На участь у конкурсі було подано одинадцять робіт учнів загальноосвітніх закладів міста Вараш віком від 10 до 17 років. Кожен ескіз виконувався з урахуванням геометричних розмірів фасаду будівлі. Оцінювання робіт проводилось конкурсною комісією на чолі з генеральним директором РАЕС. Розглянувши усі ескізи та врахувавши композицію, оригінальність твору та можливість відтворення малюнку на фасаді будівлі, журі визначило наступних переможців: перше місце посіла десятикласниця гімназії Софія Афанасьєва, друге – п’ятикласник ЗОШ №4 Валерій Вознюк, третє – семикласниця ЗОШ №3 Юлія Демчук. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди у розмірі від 300 до 1000 гривень.

«Малюнки усіх учасників конкурсу - гідні перемоги. Ідею для свого малюнку підказав тато, тож реалізація елементів моїх ескізів на будівлі РАЕС – це моя подяка та подарунок йому. Також хочу подякувати керівництву станції за підтримку молодих талантів міста та за можливість проявити себе і увіковічити свою творчість у такому проекті», – говорить юна художниця Софія Афанасьєва.

Привітання та нагородження переможців відбулося в інформаційному центрі РАЕС «Полісся». За словами заступника генерального директора РАЕС з персоналу Ігоря Вітковського, визначити одну єдину неповторну роботу було дуже складно, тож журі вирішило поєднати усі малюнки дітей спільною ідеєю в одному проекті, який пізніше буде реалізовано на стінах ОДК РАЕС. «Роботи школярів дійсно креативні, тематика як патріотична, так і екологічна. Втілити творчий задум дітей силами професійних художників планується вже до кінця поточного року, - зазначає І. Вітковський, - Маємо ідею опісля завершення проекту запросити молодь на майданчик РАЕС для екскурсії та спільного фотографування на фоні кольорової будівлі. Крім того, на електростанції є ще й інші будівлі, на яких будуть проводитись ремонтні роботи, тож деякі малюнки ми зможемо використати і в майбутньому».