Діяльність

21.03.2017

Рівненська АЕС запрошує плавців з усього світу на V Міжнародний турнір «Біле озеро»

Рівненська АЕС запрошує усіх бажаючих взяти участь у традиційному V Міжнародному турнірі з плавання на відкритій воді «Біле озеро», присвяченому Дню Незалежності України.

Ювілейні змагання пройдуть з 4 по 6 серпня на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської АЕС «Біле озеро». Захід відбудеться з метою популяризації плавального спорту серед атомників, сприяння підвищенню спортивної майстерності плавців, пропаганди і впровадження серед молоді та працівників енергетичної галузі здорового способу життя. Усі учасники спортивного свята будуть нагороджені пам’ятними медалями, а переможці – почесними медалями, дипломами та цінними призами.

Минулоріч у змаганнях взяли участь більше ста спортсменів віком від 10 до 85 років з різних куточків України та світу - від аматорів й моделей до спортсменів-рекордсменів й призерів європейських чемпіонатів. Наразі на РАЕС стартував прийом заявок на участь у турнірі 2017 року, які приймаються до 30 липня за електронною адресою організаторів: vaka81_ml@ukr.net.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію