Діяльність

04.05.2017

На Рівненській АЕС відбулася зустріч молодих атомників з керівництвом станції

В рамках проведення на Рівненській АЕС конкурсу КВН Організацій молоді Атомпрофспілки 30 квітня в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» відбулася зустріч молодих атомників з керівництвом електростанції та первинної профспілкової організації РАЕС.

Команди КВН Атомпрофспілки, які представляли АЕС України та Схід ГЗК, під час перебування у Вараші вшанували пам’ять жертв аварії на ЧАЕС та загиблих воїнів АТО. Молодь поклала квіти до пам’ятника чорнобильцям та до меморіальної дошки загиблому Сергію Тарасюку на фасаді ЗОШ №5.

Після проведення ознайомчої екскурсії на проммайданчик та відвідування навчально-тренувального центру РАЕС молодь оглянула інформаційний центр «Полісся», де відбулась зустріч з генеральним директором Павлом Павлишиним, його заступником з персоналу Ігорем Вітковським, головою первинної профспілкової організації РАЕС Іваном Мельником та головою Організації молоді ППО РАЕС Євгенієм Бураковим.

Павло Павлишин продемонстрував відкритість, відверто відповідаючи на різноманітні питання, зокрема, про організацію виробництва та облік робочого часу, забезпеченість засобами індивідуального захисту та доцільність утримання соціальних об’єктів, перспективи атомної енергетики в країні.

Належну увагу на РАЕС приділяють розвитку соціальної сфери, утримуючи такі об’єкти, як Палац культури, спорткомплекс, плавальний басейн, реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро». Для популяризації здорового способу життя на проммайданчику РАЕС цього року влаштовано спортивний майданчик, розглядається питання створення у спорткомплексі ковзанки із штучним льодом, обговорюється ідея організації боулінг-клубу.

Не вперше приймав Палац культури РАЕС веселу та кмітливу атомну молодь. Виступи шести команд за результатами трьох конкурсів оцінювали заступник голови Атомпрофспілки Павло Прудніков, голова ППО ВП РАЕС Іван Мельник, голова Організації молоді Атомпрофспілки Павло Олещук, заступник генерального директора РАЕС Ігор Вітковський, голова культмасової комісії профкому РАЕС Світлана Кох. Переможцем стала команда «ЗАЕС+АЕМ» «Энергодарские борзые». Команда Рівненської АЕС «Перли з Полісся» у складі капітана Тетяни Батейко (ЦДтаРАВ), Євгенія Буракова (ТЦ-1), Тетяни Сачук (ЦДтаРАВ), Андрія Скоклюка (ЦРБ), Романа Микитіва (ЦРТР ЕРП), Андрія Годунка (ЦТПК), Ірини Манзик (СП) та Анатолія Ляшка (СКМ) зайняла гідне четверте місце. Як завжди, гра подарувала море яскравого гумору та позитивних емоцій.

Заступник голови Організації молоді Атомпрофспілки Михайло Костюченко зауважив на активній підтримці молодих спеціалістів керівництвом Компанії та сприянні молодіжним ініціативам, що дозволяє молоді рости професійно, брати активну участь у соціальних проектах та впевнено дивитися у майбутнє. 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію