Діяльність

03.07.2017

На Запорізькій АЕС розпочала роботу літня ядерна школа

На майданчику Запорізької атомної електростанції 3 липня розпочала свою роботу Vl літня ядерна школа «Молодь і майбутнє атомної енергетики». У ній беруть участь кращі студенти та викладачі провідних вітчизняних вузів - Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Вінницького національного технічного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а також вищого навчального закладу Чехії - університету Західної Богемії (Західно-чеський університет). Цього року до участі в ядерній школі запрошені також молоді фахівці НАЕК «Енергоатом» - переможці конкурсу наукових доповідей.

Вітаючи гостей на офіційному відкритті заходу у відеозверненні, генеральний директор ВП ЗАЕС Олександр Остаповець зазначив, що колектив Запорізької атомної електростанції з готовністю продемонструє учасникам літньої школи свої кращі напрацювання, і захід пройде цікаво. Керівник підприємства побажав учасникам плідної роботи, побажав провести час з користю, щоб використовувати отриманий тут досвід в подальшій роботі.

Практика проведення літньої ядерної школи заснована в 2011 році президентом Енергоатома з метою зміцнення партнерських взаємовідносин між НАЕК і профільними українськими вузами, вдосконалення шляхів підготовки кваліфікованих кадрів для атомної енергетики України і формування позитивного іміджу Компанії. У її ході студенти і науково-педагогічні працівники діляться власним досвідом і науковими розробками в сфері ядерної галузі. А організація школи безпосередньо на проммайданчику Запорізької атомної електростанції дає можливість ознайомитися з практичною базою підприємства, поспілкуватися з керівництвом станції, задати питання та отримати на них відповіді під час проведення круглих столів. ЗАЕС - третя українська атомна електростанція, яка приймає учасників літньої ядерної школи.

Крім навчальної програми учасники VI літньої ядерної школи мають можливість активно відпочити. На них чекають цікаві екскурсії, спортивні змагання, знайомство з природою краю. До послуг гостей фізкультурно-оздоровчий корпус оздоровчо-реабілітаційного комплексу АЕС з тренажерним залом, сауною, соляною печерою, спортивним майданчиком для занять великим і настільним тенісом, волейболом, баскетболом. Організатори сподіваються, що учасники школи не тільки поповнять свої знання, а й отримають незабутні враження.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію