14.07.2017

Колектив НАЕК «Енергоатом» щиро вітає бухгалтерів Компанії з професійним святом

Колектив НАЕК «Енергоатом» щиро вітає бухгалтерів Компанії з професійним святом

З Днем бухгалтера!

Бухгалтерській облік – це, без перебільшення, мистецтво можливого. У мінливому вирі українського податкового законодавства справжній бухгалтер має володіти не лише суто фаховими знаннями, але й вміти керувати часом та простором. Коли ставку податку, підвищену завтра, треба сплатити позавчора, то лише мандруючі у п’ятому вимірі можна звести дебет із кредитом. В бухгалтерії Енергоатома досконало володіють цим магічним мистецтвом.

Якщо ж без жартів, то бухгалтер Енергоатома - це універсальний боєць, який і в судах за інтереси Компанії б’ється по 12 годин на добу, і шкідливість підступного «M.E.Doc-is» викриває ще за два роки до того, як через цю програму здійснюється найпотужніша хакерська атака на комп’ютери державних установ та найбільших підприємств України. Нашого бухгалтера не засмучують санкції щодо програми 1С, адже він володіє значно більш просунутими інструментами бухгалтерського обліку класу ERP. За день бухгалтерія Енергоатома опрацьовує таку кількість складних документів, на яку в іншому підприємстві пішли б тижні, а то й місяці. За кожним потужним проектом Компанії стоїть кропітка робота бухгалтерів, які часом дійсно схожі на чарівників, котрі рахуючи мільярдами, примудряються не загубити жодної копійки.

Дорогі колеги, Ваше професійне свято припадає на найспекотнішу пору року, але бухгалтера Енергоатома високими температурами не здивуєш, він круглий рік на роботі «горить». Бажаємо вам прохолодних і спокійних буднів та теплих і веселих вихідних. Дякуємо за Вашу важку і таку важливу для усього багатотисячного колективу Енергоатома працю. Зі святом Вас!