Діяльність

02.10.2017

Енергоатом взяв участь в обговоренні проблем та можливостей соціальних інвестицій в Україні

29 вересня Енергоатом взяв участь в обговоренні проблем та можливостей соціальних інвестицій в Україні «Impact Investing: інвестиції, що діють». Захід був організований Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні

В рамках заходу відбулось обговорення питань, що стосуються інвестицій в соціальний ефект, або інвестицій, що спрямовані на досягнення вимірюваного соціального впливу, а також проблем, пов’язаних з соціальних інвестуванням в Україні.

Заступник директора центру зовнішніх інформаційних комунікацій Данило Лавренов розповів учасникам дискусії, яким чином НАЕК «Енергоатом» здійснює свій соціальний вплив, і яких результатів в соціальній політиці Компанії вдається досягати. Зокрема, Компанія всебічно та на постійній основі реалізує низку різноманітних проектів, які мають соціальний вплив в сфері екології та підтримки місцевих громад міст – супутників АЕС. Крім того, Енергоатом постійно інвестує у розвиток персоналу та підготовку висококваліфікованих кадрів, впроваджуючи спеціалізовані навчальні програми та реалізуючи освітні проекти для молоді і студентів.  «Головна ціль Енергоатома – це забезпечення найвищого рівня безпеки, надійне постачання екологічної електроенергії за найнижчим тарифом, турбота про співробітників та місцеві громади. І це наш суттєвий соціальний вплив», - зазначив Данило Лавренов.

Всі ці аспекти діяльності Енергоатома було розкрито в  нефінансовому звіті Компанії за 2016 рік, який також було презентовано учасникам заходу.

Довідка. Енергоатом першим серед державних підприємств підготував нефінансовий звіт Компанії за стандартами GRI, як того вимагає Директива Европейського парламенту 2014/95/EU від підприємств країн-членів ЄС. В нефінансовому звіті вперше проаналізовано внесок Енергоатома у досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН, окреслено найближчі кроки з побудови інтегрованої системи управління питаннями сталого розвитку, а також розкрито закріплені принципи взаємодії із зацікавленими сторонами.

Зі звітом та основними аспектами соціального впливу НАЕК «Енергоатом» можна ознайомитись за посиланням: http://nfr.energoatom.kiev.ua/Теги: КСВ, ФотоНефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію