Діяльність

23.03.2018

Енергоатом взяв участь у семінарі, присвяченому розвитку корпоративної соціальної відповідальності

Енергоатом взяв участь у семінарі, присвяченому розвитку корпоративної соціальної відповідальності

Енергоатом взяв участь у семінарі, присвяченому розвитку корпоративної соціальної відповідальності у контексті Цілей сталого розвитку, що пройшов 21 березня у Києві. Організаторами заходу виступили Мережа глобального договору ООН в Україні, Університет економіки та права «Крок» і Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти. Учасниками заходу стали провідні українські та міжнародні Компанії, а також викладачі і представники ВНЗ з усієї України.

Метою проведення семінару було обговорення та аналіз різних аспектів розвитку соціальної відповідальності у контексті Цілей сталого розвитку, а також узагальнення досвіду впровадження у навчальний процес ВНЗ України спеціальної дисципліни – «Корпоративна соціальна відповідальність».

В рамках семінару заступник директора Центру зовнішніх інформаційний комунікацій – начальник відділу роботи з громадськістю Енергоатома Данило Лавренов презентував підходи Компанії в сфері корпоративної соціальної відповідальності та представив кращі практики реалізованих соціальних та освітніх проектів, а також проекти в сфері корпоративного волонтерства НАЕК «Енергоатом». Особливу увагу було приділено Нефінансовому звіту Енергоатома, адже саме практичні питання його підготовки, написання та методології збору, аналізу та представлення інформації особливо цікавили викладачів та експертів.

Довідка. Енергоатом активно реалізує політику в сфері корпоративної соціальної відповідальності та відповідності своєї діяльності Цілям сталого розвитку. В рамках цієї роботи Компанії співпрацює з низкою організацій, які просувають КСВ серед українських приватних і державних компанії, зокрема, Центром «Розвиток КСВ» та мережею Глобального договору ООН в Україні.

Енергоатом став першим державним підприємством в Україні, яке підготували окремий нефінансовий звіт за міжнародним стандартом GRI. З нефінансовим звітом Компанії за 2016 рік можна ознайомитись за посиланням.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію