Діяльність

22.11.2016

Команда Енергоатома взяла участь у благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець 2016»

Команда Енергоатома взяла участь у благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець 2016»

19 листопада 2016 року в рамках проекту співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» працівники Компанії взяли участь у п’ятому благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець 2016».

Разом з батьківською командою ВБО «Даун Синдром» цього року участь у турнірі взяли 14 корпоративних команд: Симпатик Груп, Райфайзен Банк Аваль, EY (Ernst & Young), Енергоатом, Crowe Horwath («Кроу Хорват ЕйСи Украина»), ING Bank, Мастергрупп, Зееландія, Deloitte, Syngenta (Сингента), Дарінет, Білий Шоколад, GSK (Глаксосмитклайн), серед них генеральний партнер турніру — компанія Infopulse.

Команда Енергоатома у запеклій боротьбі посіла 8 місце. По закінченню турніру відбулася урочиста церемонія нагородження, яку провели діти з синдромом Дауна.

Метою турніру є збір коштів на реалізацію програм ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та підтримка єдиного в Україні центру раннього розвитку, що опікується такими дітьми. Завдяки заходу вдалося зібрати 155 тис. грн, які допоможуть дітям з синдромом Дауна отримувати безкоштовні консультації в єдиному в Україні Центрі раннього розвитку.

Центр надає дітям із синдромом Дауна зі всієї України та їхнім сім’ям доступ до програм раннього розвитку, фахівці і батьки отримують можливість навчатись найсучаснішим методам роботи з цими особливими дітьми.

Довідка. Центр раннього розвитку ВБО «Даун Синдром» – це спеціалізований заклад, де діти з синдромом Дауна можуть отримувати освітні послуги, відвідувати заняття з дефектологом, логопедом, психологом та іншими профільними спеціалістами. Центр не підтримується державою і функціонує лише завдяки благодійним внескам окремих доброчинців та здебільшого – компаній, що беруть участь у турнірі. Саме завдяки заняттям у Центрі діти з синдромом Дауна отримують необхідні для життя знання, навички та можливість реалізувати себе в майбутньому.

Організація існує в Україні з 2003 року та є представником в Україні всесвітньої асоціації Даун Синдром.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію