Діяльність

15.05.2017

Молодь Запорізької АЕС оновила два поля на спортивному майданчику Енергодарської ЗОШ №4

На спортивному майданчику Енергодарської ЗОШ №4 відбулося урочисте відкриття оновлених полів для футболу і баскетболу. Цей подарунок учням школи і всім дітям міста зробила Організація молоді Запорізької АЕС за підтримки профкому та адміністрації станції.

На захід прийшли учні четвертої школи, діти і батьки з сусідніх будинків, педагоги. На відкритті виступали голова профкому ЗАЕС Микола Захаров, заступник генерального директора ЗАЕС з кадрів та соціального розвитку Олександр Кривцов, начальник управління освіти Світлана Букреєва, директор ЕЗОШ №4 Олена Воробйова. Всі дякували Організації молоді ЗАЕС за добру ініціативу, турботу про здорове дозвілля підростаючого покоління.

«Дана акція проводиться для того, щоб зробити внесок в реконструкцію спортивних об'єктів Енергодара і привернути увагу місцевої влади, підприємців до проблем незадовільного стану більшої частини шкільних стадіонів та ігрових майданчиків» - розповів організатор акції Дмитро Орлов.

Оновлення майданчика в ЗОШ №4 - це невеликий, але реальний внесок у залучення школярів і молоді до рухливих ігор, адже заняття на свіжому повітрі відмінна альтернатива комп'ютерним іграм.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію