Діяльність

22.05.2017

У Палаці культури ЮУАЕС пройшов міжнародний пісенний фестиваль

На великій сцені Палацу культури Южно-Української АЕС «Енергетик»  17-19 травня пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства». У місті атомників він проходив уже вдруге і цього року зібрав вдвічі більше учасників – загалом за звання кращого вокаліста змагалися 250 талантів.

Палац культури атомної станції гостинно зустрів учасників з України, Білорусі, Росії віком від 6 до 25 років. Вони демонстрували свої можливості в номінаціях естрадний, джазовий, академічний та народний вокал, розподілившись на 5 вікових категорій. Кожен представив на суд журі два різнохарактерні вокальні твори, один з яких - українською мовою чи мовою рідної країни учасника. Крім солістів в конкурсі взяли участь 16 ансамблів різних стилів і жанрів.

Оцінювало співочі таланти два журі: професійне та молодіжне. До складу професійного входили заслужені артисти та діячі естрадного мистецтва України, очільники та члени журі вітчизняних і європейських фестивалів молодих виконавців. Молодіжне журі складалося з учасників та фіналістів популярних вокальних телепроектів, їхній вік не перевищував віку конкурсантів.

Протягом трьох фестивальних днів учасники конкурсу не лише виборювали звання призерів та переможців, а й взяли участь у насиченій освітньо-розважальній програмі. Серед її заходів були вікторина з українознавства та фестиваль «Вишиванка-фест», який проходив на мальовничому березі Південного Бугу. Сюди в гості до учасників та організаторів конкурсу завітав генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко. Очільник підприємства тепло привітав конкурсантів: «Щиро дякуємо, що завітали до нашого співочого Прибужжя. Нехай наше місто атомників стане щасливою зіркою у вашому житті. Бажаю, щоб тут ви отримали старт своїй подальшій творчій кар’єрі». 

Завершився міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства» святковим Гала-концертом, на якому були нагороджені переможці та призери конкурсу. Юні таланти з Южноукраїнська  завоювали 9 з 57 призових місць.   


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію