Діяльність

26.05.2017

Команда велогонщиків з Енергодара взяла участь у всеукраїнському марафоні

Команда велоспортсменів від Енергодара взяла участь в десятому всеукраїнському веломарафоні «Дніпровські кручі V6», який пройшов у м Дніпро. Більшу частину команди склали працівники Запорізької АЕС.

На веломарафон з'їхалися найсильніші велогонщики країни. Представники Запорізької АЕС показали хороші результати. Олексій Кожадей (служба контролю металу) увійшов до трійки призерів, завоювавши третє місце. Сергій Зуєв (енергоремонтне підрозділ) - 10место, Андрій Головко (електроцех) - 7 місце в категорії «майстра 40+».

За регламентом змагань кожен спортсмен повинен був за 6 годин проїхати якомога більше кругів (одне коло - це десять кілометрів) і фінішувати з найкращим часом. В середньому за гонку виходить більше 100 км по дистанції і до 3000 м з набору висоти.

Гоночна траса розташована в балці Сухачевське - природному урочище з великим перепадом висот з крутими спусками та сильними затяжними підйомами.

У червні наша команда планує взяти участь в третьому етапі аматорського кубка України у Львові, а також - в нічному чотиригодинному марафоні в Харкові.