Діяльність

06.06.2017

Представники Южно-Українського енергокомплексу привітали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

З подарунками та поздоровленнями завітали представники Южно-Українського енергокомплексу до вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (КЗ ЦСПРД) і відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів. У Центрі традиційно 1 червня - у Міжнародний день захисту дітей - пройшло свято дитинства.

Привітати дітей прийшли також депутати Миколаївської обласної та Южноукраїнської міської ради, представники міськвиконкому, місцевих політсил, організацій, відомств, духовенства тощо - всі, хто своєю допомогою та турботою намагаються робити важке дитинство вихованців Центру щасливим і безтурботним.

Сьогодні в КЗ ЦСПРД перебуває 22 дитини з неблагополучних сімей. Це діти, які потрапили в складні життєві ситуації та всупереч усьому зберегли дитячу безпосередність, щирість, уміння радіти кожному дню та любов до навколишнього світу. Вони довели це, підготувавши для своїх гостей насичену концертну програму, під час якої продемонстрували свої таланти в різних жанрах - вокальному, хореографічному, літературному та театральному.

Директор КЗ ЦСПРД Ярослава Мельник подякувала всім меценатам, які надають допомогу дітям Центру: «Ви даруєте любов, повагу та тепло, яких нашим вихованцям так бракує в реальному житті». За її словами, благодійники приходять до Центру не лише на свята. Їхня допомога постійна: необхідне приладдя, фрукти, овочі, а влітку - путівки до дитячих таборів.

Колектив Южно-Українського енергокомплексу - в числі активних помічників Центру. Збирати та передавати його вихованцям гроші, одяг і взуття для енергетиків давно стало доброю традицією. Частими гостями дітей бувають працівники цеху вентиляції та кондиціонування повітря, служби якості, представники Ради молоді підприємства. Одні у вільний від роботи час упорядковують територію, інші роблять красиві зачіски вихованцям, треті - встановили сучасний ігровий комплекс вартістю 13 тис. грн, подарований установі колишнім працівником АЕС Віталієм Коломійцем. Найближчим часом силами працівників будівельно-монтажного управління атомної станції на території Центру буде відремонтовано і пішохідні доріжки.

Подарунків 1 червня від гостей було чимало. Профспілковий комітет ВП ЮУАЕС вручив вихованцям квитки до цирку, гастролі якого нині проходять у Южноукраїнську, інші меценати дарували солодощі, іграшки, спортивний інвентар, побутову та господарську техніку, путівки до літніх таборів, квитки на виставу театральної студії «Маска», поїздку до Миколаївського зоопарку, «Макдональдс» і дитяче містечко. Діти дуже раділи всім презентам, та все ж на запитання: «Що ж треба, аби відчувати себе щасливим?», всі як один відповідали - сім'я.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію