Діяльність

13.06.2017

Рівненські атомники стали учасниками III щорічного велопробігу Вараш – РОК «Біле озеро»

Рівненські атомники стали учасниками III щорічного велопробігу Вараш – РОК «Біле озеро». Подолання 26 кілометрів надскладних доріг довели - працівникам Рівненської АЕС під силу завдання будь-якої складності.

Спортивна акція відбулася за підтримки генерального директора та первинної профспілкової організації Рівненської АЕС. Масовий захід організований Організацією молоді ППО РАЕС з нагоди відкриття оздоровчого сезону на мальовничій перлині Полісся та 25-річчя Атомпрофспілки України.

Цьогорічна велоподія об’єднала навколо себе близько 150 велолюбителів – атомників, їхніх рідних та друзів, а також усіх активних та ініціативних жителів міста енергетиків. Недільний велопробіг стартував з майдану Незалежності м. Вараш у супроводі поліції, технічної та швидкої допомоги. Колону велосипедистів очолили генеральний директор РАЕС Павло Павлишин та голова Організації молоді ППО РАЕС Євгеній Бураков. Маршрут велосипедних спортсменів та аматорів складав близько 26 кілометрів та проходив через п’ять населених пунктів зі складними рельєфними дорогами.

Єдиною згуртованою командою велосипедисти подолали дистанцію за півтори години. Як винагорода, на учасників очікував сюрприз від організаторів та адміністрації РОК «Біле озеро» - частування рибною юшкою та м’ясними канапками. Насичений відпочинок від заїзду супроводжувався розвагами на свіжому повітрі – грою у пляжний волейбол та купанням у цілющій воді Білого озера.

Наймолодший учасник велопробігу Марко Омелянець, який не вперше бере участь у велозаїздах РАЭС, запевнив, що відстань для юного спортсмена не склала труднощів. «Увесь шлях "екстримальних" доріг мене підтримували батьки. Нагородою для нас стали плавання у озері та смачний обід. Наступного року обов’язково знову поїду, адже це вже стало хорошою сімейною традицією», - прокоментував маленький велосипедист.

За словами генерального директора РАЕС Павла Павлишина, спортивний захід сприяв не лише здоровому та яскравому недільному відпочинку атомників, але й згуртуванню їх, як єдиної команди, що не бачить перешкод на своєму шляху. «Щороку подія збирає нових учасників, цілі сім’ї та навіть цехи РАЕС, що ще раз підтверджує – рівненські атомники - за здоровий спосіб життя. Сподіваюсь, що оновлена база РОК «Біле озеро» допоможе відчути усю красу відпочинку у перлині Полісся», - зазначив Павло Яремович.

Організатор акції, голова організації молоді ППО РАЕС Євгеній Бураков підкреслив, що велопробіг – це лише початок літнього сезону. Далі на атомників очікує ще маса креативних заходів, зокрема: велоперегони до Дня Конституції «Перегони на Хомецькій», а наприкінці літа - стокілометровий веломарафон.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію