Діяльність

27.07.2017

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс Рівненської АЕС «Біле озеро» стає туристичною Меккою

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс Рівненської АЕС «Біле озеро»розташований на території Рівненського природного заповідника та узбережжі життєдайного озера карстового походження. Саме ця курортно-рекреаційна місцевість привертає прихильників екологічного відпочинку, який наразі набуває популярності не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Керівництво Рівненської АЕС разом з працівниками РОК «Біле озеро» щороку враховує побажання відпочиваючих і робить все можливе для покращення відпочинку. Для гостей курорту творчий колектив Палацу культури організовує насичені та цікаві культурні програми, а тренери-викладачі спортивного комплексу «Ізотоп» – спортивно-масові заходи. Дитячий табір  після вдалого старту у червні продовжує свою роботу і вже з 10 серпня прийматиме нові групи дітей. На сьогоднішній день атомники та мешканці регіону попіклувались про змістовний відпочинок та оздоровлення своїх дітлахів, придбавши понад 80 путівок для їх відпочинку у таборі.

«Цьогоріч ми дуже задоволені роботою нашого дружнього колективу, адже наша праця приносить не лише користь та задоволення людям, а ще й прибуток для підприємства. Так, згідно з останніми оперативними даними з початку сезону дохід РОК «Біле озеро» склав 1 млн. 315 тис. гривень і це не кінцевий результат – попереду низка цікавих заходів і нових заїздів груп відпочиваючих. Вперше цьогоріч ми приймаємо групові заявки, наразі чекаємо працівників з КП «Дубноводоканал», РФ «Львівська залізниця», Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру, інших організацій», - прокоментував начальник управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Ткачук.

Про популярність РОК «Біле озеро» свідчить чимала кількість відпочиваючих, які приїздять не лише з Рівненщини, а й інших областей України. «Відпочинок на Білому озері я полюбила ще змолоду. Востаннє була тут 15 років тому. Приїхала сюди за спогадами, а отримала повноцінний відпочинок, масу яскравих емоцій та заряд енергії, якого не відчувала вже давно, – ділиться враженнями гостя курорту з Київщини Людмила Боровик, - Вже розповіла дітям про позитивні зміни, що тут відбулись. В наступному році обов’язково приїдемо усією сім’єю. Маю надію, що до того часу вже відремонтують і автошляхи».

Програма відпочинку на базі РОК «Біле озеро» різноманітна та дуже насичена. Так, з 28 по 31 липня на РОК «Біле озеро» пройде щорічний Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро»4 серпня святкуватимуть день Нептуна, 4-6 серпня відбудеться V Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», а 12 серпня всі бажаючі зможуть долучитись до веломарафону «100 Велоwatt».

Кожен знайде цікаве заняття для себе чи своїх дітей, адже організація якісного та повноцінного оздоровлення, активного та пізнавального дозвілля, пропаганда здорового способу життя, створення умов для розвитку творчих здібностей – це основні завдання, які ставить перед собою адміністрація Рівненської АЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію