Діяльність

13.09.2017

Вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС стала чемпіонкою світу з марафону на каное

20-річна вихованка спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС майстер спорту міжнародного класу з греблі на байдарках і каное Людмила Бабак стала чемпіонкою світу з марафону на каное. На змаганнях в Пітермаріцбурзі (Південно-Африканська Республіка) вона здолала дистанцію 19 км за 1 годину 48 хвилин.

Вихованка Сергія Сніжко випередила дворазову чемпіонку світу (2015, 2016) угорку Жанет Лакатош на 3 хвилини 20 секунд.

Таким чином, Людмила додала звання чемпіонки світу до двох вищих нагород чемпіонату Європи, які також завоювала цього року. В минулому році вона стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.

Тепер Людмила Бабак - найкраща каноїстка світу на марафонській дистанції.