25.09.2017

VI благодійний турнір з пейнтболу «Кубок відкритих сердець - 2017»

VI благодійний турнір з пейнтболу «Кубок відкритих сердець - 2017»

Корпоративна команда Енергоатома взяла участь у VI благодійному турнірі з пейнтболу «Кубок відкритих сердець 2017», який був організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром». Разом із батьківською командою організаторів за перемогу у чемпіонаті змагалось 11 команд від провідних компаній та організацій України, серед яких: Ernst&Young, Syngenta, Райффайзен Банк Аваль, Делойт та інші.

Метою проведення турніру є збір коштів для роботи Центру раннього розвитку, що опікується дітьми із синдромом Дауна зі всієї України, та реалізації програм ранньої допомоги таким дітям. Цього року в рамках турніру вдалося зібрати близько 140 тис. грн, які дозволять сонячним дітям та їхнім батькам отримувати безкоштовні професійні консультації та педагогічну допомогу.

«Ми щиро вдячні партнерам, які долучаються до серії благодійних турнірів «Кубок відкритих сердець», з року в рік підтримують наших дітей, і радісно відгукуються на участь у подібних заходах», – зазначає президент ВБО «Даун Синдром» Сергій Кур'янов.

Довідково. ВБО «Даун Синдром» - неприбуткова батьківська організація, що об’єднує сім’ї з усіх регіонів України, в яких виховуються діти із синдромом Дауна. Завдання організації - покращення якості життя для людей з синдромом Дауна в Україні. Організація існує в Україні з 2003 року та є представником в Україні Всесвітньої асоціації Даун-Синдром.