Діяльність

29.09.2017

Школярі Іванківського району вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів "Ядерна енергетика і світ"

Школярі Іванківського району вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів

Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергетика і світ», який був організований НАЕК «Енергоатом» та Українським ядерним товариством завершився перемогою учениці Южноукраїнського професійного ліцею Надії Волохової з рефератом на тему «Ташлицька ГАЕС – гарант екологічної стабільності регіону». Фінал конкурсу відбувся 27 вересня в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». 

Також призові місця посіли учні з міста Вараш Олександра Гаврилова (2 місце) та Анатолій Басанець (3 місце). Крім того дипломи та призи за оригінальність і глибину розкриття теми отримали школярі зі Славутича та Славутського району Микола Левін, Олексій Становий та Оксана Стецюк. 

Уперше до щорічного конкурсу долучилися і школярки Іванківського району Київської області Світлана Белець та Вікторія Коломійчук, які гідно представили свої роботи у фіналі.

До складу журі, яке оцінювало виступи конкурсантів, увійшли президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр – очолив журі, голова Ради Оптового ринку електроенергії України Костянтин Запайщиков, директор Інституту проблем безпеки АЕС Національної академії наук Анатолій Носовський, директор ВП НТЦ Микола Власенко, директор з ядерної та радіаційної безпеки Компанії Павло Лашевич та викладачі теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Валерій Коньшин та Тимофій Бібік. У рамках фіналу члени журі не лише вислуховували доповіді конкурсантів, а й залучали учасників до дискусії та вільного обговорення обраних тем конкурсних робіт. 

Переможці та учасники конкурсу отримали призи та подарунки від організаторів конкурсу. Окрім основної офіційної частини конкурсу для школярів – учасників фіналу була організована насичена екскурсійна програма. Хлопці та дівчата відвідали Національний музей «Чорнобиль» та Національний музей історії України у Другій світовій війні. 

«Мене дуже цікавила тема Чорнобильської трагедії. І вчора, відвідавши музей, ми отримали багато нової інформації, яка підштовхує замислитися над багатьма речами», - поділилася власними враженнями від екскурсій переможниця конкурсу Надія Волохова.

Довідково. Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергетика і світ» проводиться з метою залучення школярів до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд в атомній галузі. Загалом у конкурсі беруть участь учні старшої школи, молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами природничих дисциплін, а також виявляють схильність до науково-дослідницької роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію