Діяльність

20.04.2018

На РАЕС стартує гарячий сезон спортивних заходів

В інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся» відбувся брифінг за участі генерального директора електростанції Павла Павлишина, голови первинної профспілкової організації (ППО) Івана Мельника,  представників організації молоді (ОМ) ППО, засобів масової інформації РАЕС та м. Вараш. Основною темою зустрічі стало проведення спортивних заходів 2018 року, які приурочені продовженню терміну експлуатації енергоблоку №3.

У ході обговорення голова ОМ Євгеній Бураков та голова спортивної комісії ОМ ППО РАЕС Олександр Кудрик ознайомили присутніх із низкою спортивних івентів поточного року, історією їх створення, правилами реєстрації та участі, особливостями підготовки. «Цьогоріч в підтримку продовження терміну експлуатації першого енергоблоку «мільйонника» організація молоді ППО РАЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету атомної електростанції та профспілкового комітету Енергоатома проведе чотири масштабних спортивних заходи. Так звані турніри увійдуть у залік Кубка РАЕС «РАЕС CUP», володарями якого стануть найкращі спортсмени (в категоріях «чоловіки» та «жінки»), які наберуть найбільшу кількість очок у заходах. Кожен фінішер змагань отримає ексклюзивні пам’ятні призи від організаторів», - розповів Євгеній Бураков.

Першим етапом Кубка РАЕС стане відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями», який відбудеться 21 квітня о 12:00. Участь у змаганнях, які проходитимуть на двох дистанціях 5 та 10 км мають можливість брати усі охочі. Фішка в тому, що стартуватимуть і фінішуватимуть бігуни на центральній площі перед прохідною Рівненської АЕС, а маршрут проляже довкола атомної станції, в буквальному сенсі – під градирнями.

Наступною спортивною подією на РАЕС стануть змагання з крос-кантрі для любителів гірського велосипеда «Перегони на Хомецькій» (19 травня о 10:00). Траса протяжністю 6 км проходитиме по ґрунтових стежках місцевих пагорбів в лісосмузі навколо гори Хомецької. До участі запрошуються велолюбителі різного віку, адже передбачена і дистанція для найменших учасників.

16 червня пройде велоівент Всеукраїнського масштабу на дистанцію – 100 кілометрів «Веломарафон 100 ВЕЛОwatt» – третій етап Кубка «РАЕС CUP». Старт відбудеться о 10:00 на пристанційні площі РАЕС, фініш – на РОК «Біле озеро». Умовою подолання дистанції є ліміт часу – 10 годин. Переможці визначатимуться у таких категоріях: «Абсолют» (три найшвидших учасники незалежно від віку та статі), «Жінки», «Молодь» (чоловіки до 35 років), «Чоловіки» (чоловіки 36-49 років), «Ветерани» (чоловіки понад 50 років). Також буде визначено найкращу команду серед підрозділів НАЕК «Енергоатом», вручено ряд призів від керівництва РАЕС, Компанії, профспілки. Подібний захід відбудеться вже вдруге. Минулоріч у першій сотці РАЕС участь взяли близько 150 велосипедистів з усієї України.

Завершальним четвертим етапом стане відкрита першість з триатлону «3 Блок. Перезавантаження» (18 серпня). Змагання також проходитимуть вперше – на РОК «Біле озеро» в індивідуальному заліку серед чоловіків і жінок. Особливість даного спортивного випробування полягає у тому, що його учасникам необхідно буде подолати три дисципліни: плавання – 750 м, велоперегони – 20 км та біг – 5 км.

В рамках брифінгу відбулось знайомство із сімома велоактивістами команди «РАЕС team», які старанно готуються до того, аби показати найкращі результати у спортивних зустрічах. Учасники команди виразили слова вдячності представникам адміністрації та профкому РАЕС за постійну підтримку у проведенні різноманітних спортівентів та сподівання на їх масовість і видовищність.

За словами генерального директора РАЕС Павла Павлишина, який також готується до «РАЕС CUP», пробігаючи кожного ранку, як мінімум три км, спортивно-масові заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя серед працівників РАЕС та населення регіону, розвиток велоспорту та збереження довкілля. «Тішить те, що сьогодні рівненські атомники активно займаються спортом та ведуть здоровий спосіб життя, беручи участь не лише у спортивних подіях РАЕС, а й країни та навіть світу. Здоровий персонал електростанції – це запорука безпечної та надійної експлуатації енергоблоків», - підкреслив Павло Яремович.

У свою чергу, голова профспілкового комітету РАЕС Іван Мельник зазначив, що пріоритетним напрямком діяльності ППО електростанції і надалі залишатиметься розвиток спорту серед її працівників. «Сьогодні дедалі частіше можна побачити працівників Рівненської АЕС, які йдуть пішки або їдуть велосипедом на роботу, що, безумовно, спонукає кожного з нас долучатись до спортивних змагань, адже це – свято дружби, яке об’єднує усіх здоровим азартом. Профспілковий комітет робить усе необхідне для того, аби реалізувати заплановані заходи на найвищому рівні». 

Окрім заходів «РАЕС CUP», влітку планується провести традиційний щорічний велопробіг Вараш – РОК «Біле озеро» (2 червня), відкритий чемпіонат з тенісу «РАЕС OPEN» (14-15 липня), першість з плавання на відкритій воді «Біле озеро» (3-5 серпня), які також будуть присвячені продовженню терміну експлуатації енергоблоку №3. Більш детальну інформацію можна знайти за  посиланням


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію